Garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli

Ile waży garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli?

Garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli waży 40 g i ma 266 kcal. Proporcjonalnie 2 garście ważą 80 g, a 3 garście ważą 120 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli, ile białka ma garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli i ile kalorii ma garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio garść ma 266 kcal. W 100 g natomiast jest 666 kalorii. Proporcjonalnie 2 garście mają 532 kcal, a 3 garście dostarczają 798 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

  100g garść
Energia (kcal) 666 kcal 266 kcal
Białko 6,3 g 2,5 g
Tłuszcz 58,0 g 23,2 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 1,2 g 0,5 g
Węglowodany 26,0 g 10,4 g
Cukry 23,0 g 9,2 g
Błonnik b.d. b.d.
Sól 1,1 g 0,4 g

Ile białka ma garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli?

Garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli ma 2,5 g białka na garść. Proporcjonalnie 2 garście mają 5 g białka, a 3 garście dostarczają 7,5 g białka. W 100 g natomiast jest 6,3 g białka.

Garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli ile ma węglowodanów?

Garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli ma 10,4 g węglowodanów na garść. Proporcjonalnie 2 garście mają 20,8 g węglowodanów, a 3 garście dostarczają 31,2 g węgli. W 100g jest 26,0 g węglowodanów.

Garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli ile ma tłuszczu?

Garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli ma 23,2 g tłuszczu na garść. Proporcjonalnie 2 garście mają 46,4 g tłuszczu, a 3 garście dostarczają 69,6 g tłuszczy. W 100g jest 58,0 g tłuszczu.

Garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli ile ma cukru?

Garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli ma 9,2 g cukru na garść. Adekwatnie 2 garście mają 18,4 g, a 3 garście dostarczają 27,6 g cukrów. W 100g znajdziemy 23,0 g cukru.

Garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli wartości odżywcze

Garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli wartości odżywcze na garść: białko 2,5 g,tłuszcz 23,2 g, kwasy tłuszczowe nasycone 0,5 g, węglowodany 10,4 g, cukry 9,2 g, błonnik b.d. oraz sól 0,4 g. Wszystkie wartości odżywcze garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli.

Jakie właściwości ma garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli?

To, jakie właściwości ma garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli. Szukasz garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli ile kcal, garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli gluten, garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli cena, garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli skład, garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli IG (indeks glikemiczny), garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli makro, garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli witaminy, garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli a dieta, garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

✅ Garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli.

✅ Garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli na garść i na 100g.

✅ Garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli na garść i na 100g.

✅ Garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma garść orzeszków macadamia prażonych, z cukrem, miodem i chilli? Sprawdź.