Kromka chleba z siemieniem i otrębami

Ile waży kromka chleba z siemieniem i otrębami?

Kromka chleba z siemieniem i otrębami waży 50 g i ma 82 kcal. Proporcjonalnie 2 kromki ważą 100 g, a 3 kromki ważą 150 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży kromka chleba z siemieniem i otrębami, ile białka ma kromka chleba z siemieniem i otrębami i ile kalorii ma kromka chleba z siemieniem i otrębami, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma kromka chleba z siemieniem i otrębami?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma kromka chleba z siemieniem i otrębami, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio kromka ma 82 kcal. W 100 g natomiast jest 163 kalorii. Proporcjonalnie 2 kromki mają 164 kcal, a 3 kromki dostarczają 246 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gkromka
Energia (kcal)163 kcal82 kcal
Białko5,9 g3,0 g
Tłuszcz3,0 g1,5 g
Kwasy tłuszczowe nasycone28,0 g14,0 g
Węglowodany11,6 g5,8 g
Cukryb.d.b.d.
Błonnikb.d.b.d.
Sólb.d.b.d.

Ile białka ma kromka chleba z siemieniem i otrębami?

Kromka chleba z siemieniem i otrębami ma 3,0 g białka na kromkę. Proporcjonalnie 2 kromki mają 6 g białka, a 3 kromki dostarczają 9 g białka. W 100 g natomiast jest 5,9 g białka.

Kromka chleba z siemieniem i otrębami ile ma węglowodanów?

Kromka chleba z siemieniem i otrębami ma 5,8 g węglowodanów na kromkę. Proporcjonalnie 2 kromki mają 11,6 g węglowodanów, a 3 kromki dostarczają 17,4 g węgli. W 100g jest 11,6 g węglowodanów.

Kromka chleba z siemieniem i otrębami ile ma tłuszczu?

Kromka chleba z siemieniem i otrębami ma 1,5 g tłuszczu na kromkę. Proporcjonalnie 2 kromki mają 3 g tłuszczu, a 3 kromki dostarczają 4,5 g tłuszczy. W 100g jest 3,0 g tłuszczu.

Kromka chleba z siemieniem i otrębami ile ma cukru?

Kromka chleba z siemieniem i otrębami ma b.d. cukru na kromkę. Adekwatnie 2 kromki mają b.d., a 3 kromki dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Kromka chleba z siemieniem i otrębami wartości odżywcze

Kromka chleba z siemieniem i otrębami wartości odżywcze na kromkę: białko 3,0 g,tłuszcz 1,5 g, kwasy tłuszczowe nasycone 14,0 g, węglowodany 5,8 g, cukry b.d., błonnik b.d. oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze kromka chleba z siemieniem i otrębami uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii kromka chleba z siemieniem i otrębami oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Kromka chleba z siemieniem i otrębami witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma kromka chleba z siemieniem i otrębami? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma kromka chleba z siemieniem i otrębami, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma kromka chleba z siemieniem i otrębami.

Jakie właściwości ma kromka chleba z siemieniem i otrębami?

To, jakie właściwości ma kromka chleba z siemieniem i otrębami znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy kromka chleba z siemieniem i otrębami właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Kromka chleba z siemieniem i otrębami przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to kromka chleba z siemieniem i otrębami. Szukasz kromka chleba z siemieniem i otrębami przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane kromka chleba z siemieniem i otrębami ile kcal, kromka chleba z siemieniem i otrębami gluten, kromka chleba z siemieniem i otrębami cena, kromka chleba z siemieniem i otrębami skład, kromka chleba z siemieniem i otrębami IG (indeks glikemiczny), kromka chleba z siemieniem i otrębami makro, kromka chleba z siemieniem i otrębami witaminy, kromka chleba z siemieniem i otrębami a dieta, kromka chleba z siemieniem i otrębami czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Kromka chleba z siemieniem i otrębami ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma kromka chleba z siemieniem i otrębami w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Kromka chleba z siemieniem i otrębami ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma kromka chleba z siemieniem i otrębami.

✅ Kromka chleba z siemieniem i otrębami ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma kromka chleba z siemieniem i otrębami na kromkę i na 100g.

✅ Kromka chleba z siemieniem i otrębami ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma kromka chleba z siemieniem i otrębami na kromkę i na 100g.

✅ Kromka chleba z siemieniem i otrębami witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma kromka chleba z siemieniem i otrębami? Sprawdź.