Karaibskie warzywa na patelnię z sosem

Ile ważą karaibskie warzywa na patelnię z sosem?

Karaibskie warzywa na patelnię z sosem ważą 200 g i mają 84 kcal. Proporcjonalnie 2 porcje ważą 400 g, a 3 porcje ważą 600 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile ważą karaibskie warzywa na patelnię z sosem, ile białka mają karaibskie warzywa na patelnię z sosem i ile kalorii mają karaibskie warzywa na patelnię z sosem, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal mają karaibskie warzywa na patelnię z sosem?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii mają karaibskie warzywa na patelnię z sosem, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio porcja ma 84 kcal. W 100 g natomiast jest 42 kalorii. Proporcjonalnie 2 porcje mają 168 kcal, a 3 porcje dostarczają 252 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

  100g porcja
Energia (kcal) 42 kcal 84 kcal
Białko 1,7 g 3,4 g
Tłuszcz 0,9 g 1,8 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 5,7 g 11,4 g
Węglowodany 5,7 g 11,4 g
Cukry b.d. b.d.
Błonnik 3,0 g 6,0 g
Sól b.d. b.d.

Ile białka mają karaibskie warzywa na patelnię z sosem?

Karaibskie warzywa na patelnię z sosem mają 3,4 g białka na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 6,8 g białka, a 3 porcje dostarczają 10,2 g białka. W 100 g natomiast jest 1,7 g białka.

Karaibskie warzywa na patelnię z sosem ile mają węglowodanów?

Karaibskie warzywa na patelnię z sosem mają 11,4 g węglowodanów na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 22,8 g węglowodanów, a 3 porcje dostarczają 34,2 g węgli. W 100g jest 5,7 g węglowodanów.

Karaibskie warzywa na patelnię z sosem ile mają tłuszczu?

Karaibskie warzywa na patelnię z sosem mają 1,8 g tłuszczu na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 3,6 g tłuszczu, a 3 porcje dostarczają 5,4 g tłuszczy. W 100g jest 0,9 g tłuszczu.

Karaibskie warzywa na patelnię z sosem ile mają cukru?

Karaibskie warzywa na patelnię z sosem mają b.d. cukru na porcję. Adekwatnie 2 porcje mają b.d., a 3 porcje dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Karaibskie warzywa na patelnię z sosem wartości odżywcze

Karaibskie warzywa na patelnię z sosem wartości odżywcze na porcję: białko 3,4 g,tłuszcz 1,8 g, kwasy tłuszczowe nasycone 11,4 g, węglowodany 11,4 g, cukry b.d., błonnik 6,0 g oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze karaibskie warzywa na patelnię z sosem uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile mają kalorii karaibskie warzywa na patelnię z sosem oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Karaibskie warzywa na patelnię z sosem witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy mają karaibskie warzywa na patelnię z sosem? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze mają karaibskie warzywa na patelnię z sosem, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości mają karaibskie warzywa na patelnię z sosem.

Jakie właściwości mają karaibskie warzywa na patelnię z sosem?

To, jakie właściwości mają karaibskie warzywa na patelnię z sosem znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy karaibskie warzywa na patelnię z sosem właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Karaibskie warzywa na patelnię z sosem przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to karaibskie warzywa na patelnię z sosem. Szukasz karaibskie warzywa na patelnię z sosem przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane karaibskie warzywa na patelnię z sosem ile kcal, karaibskie warzywa na patelnię z sosem gluten, karaibskie warzywa na patelnię z sosem cena, karaibskie warzywa na patelnię z sosem skład, karaibskie warzywa na patelnię z sosem IG (indeks glikemiczny), karaibskie warzywa na patelnię z sosem makro, karaibskie warzywa na patelnię z sosem witaminy, karaibskie warzywa na patelnię z sosem a dieta, karaibskie warzywa na patelnię z sosem czy tuczą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

✅ Karaibskie warzywa na patelnię z sosem ile kcal?

Sprawdź, ile kcal mają karaibskie warzywa na patelnię z sosem w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Karaibskie warzywa na patelnię z sosem ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka mają karaibskie warzywa na patelnię z sosem.

✅ Karaibskie warzywa na patelnię z sosem ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu mają karaibskie warzywa na patelnię z sosem na porcję i na 100g.

✅ Karaibskie warzywa na patelnię z sosem ile cukru?

Sprawdź, ile cukru mają karaibskie warzywa na patelnię z sosem na porcję i na 100g.

✅ Karaibskie warzywa na patelnię z sosem witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy mają karaibskie warzywa na patelnię z sosem? Sprawdź.