Kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną

Ile waży kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną?

Kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną waży 250 g i ma 233 kcal. Proporcjonalnie 2 sztuki ważą 500 g, a 3 sztuki ważą 750 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną, ile białka ma kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną i ile kalorii ma kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio sztuka ma 233 kcal. W 100 g natomiast jest 93 kalorii. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 466 kcal, a 3 sztuki dostarczają 699 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gsztuka
Energia (kcal)93 kcal233 kcal
Białko4,6 g11,5 g
Tłuszcz1,2 g3,0 g
Kwasy tłuszczowe nasycone16,7 g41,8 g
Węglowodany3,3 g8,3 g
Cukryb.d.b.d.
Błonnikb.d.b.d.
Sólb.d.b.d.

Ile białka ma kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną?

Kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną ma 11,5 g białka na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 23 g białka, a 3 sztuki dostarczają 34,5 g białka. W 100 g natomiast jest 4,6 g białka.

Kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną ile ma węglowodanów?

Kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną ma 8,3 g węglowodanów na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 16,6 g węglowodanów, a 3 sztuki dostarczają 24,9 g węgli. W 100g jest 3,3 g węglowodanów.

Kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną ile ma tłuszczu?

Kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną ma 3,0 g tłuszczu na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 6 g tłuszczu, a 3 sztuki dostarczają 9 g tłuszczy. W 100g jest 1,2 g tłuszczu.

Kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną ile ma cukru?

Kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną ma b.d. cukru na sztukę. Adekwatnie 2 sztuki mają b.d., a 3 sztuki dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną wartości odżywcze

Kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną wartości odżywcze na sztukę: białko 11,5 g,tłuszcz 3,0 g, kwasy tłuszczowe nasycone 41,8 g, węglowodany 8,3 g, cukry b.d., błonnik b.d. oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną.

Jakie właściwości ma kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną?

To, jakie właściwości ma kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną. Szukasz kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną ile kcal, kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną gluten, kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną cena, kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną skład, kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną IG (indeks glikemiczny), kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną makro, kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną witaminy, kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną a dieta, kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną.

✅ Kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną na sztukę i na 100g.

✅ Kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną na sztukę i na 100g.

✅ Kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma kawałek tortu warzywnego z fasolą adzuki i kaszą jaglaną? Sprawdź.