Filet z anchois

Ile waży filet z anchois?

Filet z anchois waży 4 g i ma 8 kcal. Proporcjonalnie 2 sztuki ważą 8 g, a 3 sztuki ważą 12 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży filet z anchois, ile białka ma filet z anchois i ile kalorii ma filet z anchois, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma filet z anchois?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma filet z anchois, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio sztuka ma 8 kcal. W 100 g natomiast jest 210 kalorii. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 16 kcal, a 3 sztuki dostarczają 24 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gsztuka
Energia (kcal)210 kcal8 kcal
Białko28,8 g1,2 g
Tłuszcz9,7 g0,4 g
Kwasy tłuszczowe nasycone0,0 g0,0 g
Węglowodany0,0 g0,0 g
Cukryb.d.b.d.
Błonnikb.d.b.d.
Sólb.d.b.d.

Ile białka ma filet z anchois?

Filet z anchois ma 1,2 g białka na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 2,4 g białka, a 3 sztuki dostarczają 3,6 g białka. W 100 g natomiast jest 28,8 g białka.

Filet z anchois ile ma węglowodanów?

Filet z anchois ma 0,0 g węglowodanów na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 0 g węglowodanów, a 3 sztuki dostarczają 0 g węgli. W 100g jest 0,0 g węglowodanów.

Filet z anchois ile ma tłuszczu?

Filet z anchois ma 0,4 g tłuszczu na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 0,8 g tłuszczu, a 3 sztuki dostarczają 1,2 g tłuszczy. W 100g jest 9,7 g tłuszczu.

Filet z anchois ile ma cukru?

Filet z anchois ma b.d. cukru na sztukę. Adekwatnie 2 sztuki mają b.d., a 3 sztuki dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Filet z anchois wartości odżywcze

Filet z anchois wartości odżywcze na sztukę: białko 1,2 g,tłuszcz 0,4 g, kwasy tłuszczowe nasycone 0,0 g, węglowodany 0,0 g, cukry b.d., błonnik b.d. oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze filet z anchois uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii filet z anchois oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Filet z anchois witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma filet z anchois? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma filet z anchois, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma filet z anchois.

Jakie właściwości ma filet z anchois?

To, jakie właściwości ma filet z anchois znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy filet z anchois właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Filet z anchois przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to filet z anchois. Szukasz filet z anchois przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane filet z anchois ile kcal, filet z anchois gluten, filet z anchois cena, filet z anchois skład, filet z anchois IG (indeks glikemiczny), filet z anchois makro, filet z anchois witaminy, filet z anchois a dieta, filet z anchois czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Filet z anchois ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma filet z anchois w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Filet z anchois ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma filet z anchois.

✅ Filet z anchois ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma filet z anchois na sztukę i na 100g.

✅ Filet z anchois ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma filet z anchois na sztukę i na 100g.

✅ Filet z anchois witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma filet z anchois? Sprawdź.