Krewetka do sushi

Ile waży krewetka do sushi?

Krewetka do sushi waży 6 g i ma 6 kcal. Proporcjonalnie 2 sztuki ważą 12 g, a 3 sztuki ważą 18 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży krewetka do sushi, ile białka ma krewetka do sushi i ile kalorii ma krewetka do sushi, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma krewetka do sushi?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma krewetka do sushi, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio sztuka ma 6 kcal. W 100 g natomiast jest 106 kalorii. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 12 kcal, a 3 sztuki dostarczają 18 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gsztuka
Energia (kcal)106 kcal6 kcal
Białko20,3 g1,2 g
Tłuszcz1,7 g0,1 g
Kwasy tłuszczowe nasycone0,9 g0,1 g
Węglowodany0,9 g0,1 g
Cukryb.d.b.d.
Błonnik0,0 g0,0 g
Sólb.d.b.d.

Ile białka ma krewetka do sushi?

Krewetka do sushi ma 1,2 g białka na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 2,4 g białka, a 3 sztuki dostarczają 3,6 g białka. W 100 g natomiast jest 20,3 g białka.

Krewetka do sushi ile ma węglowodanów?

Krewetka do sushi ma 0,1 g węglowodanów na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 0,2 g węglowodanów, a 3 sztuki dostarczają 0,3 g węgli. W 100g jest 0,9 g węglowodanów.

Krewetka do sushi ile ma tłuszczu?

Krewetka do sushi ma 0,1 g tłuszczu na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 0,2 g tłuszczu, a 3 sztuki dostarczają 0,3 g tłuszczy. W 100g jest 1,7 g tłuszczu.

Krewetka do sushi ile ma cukru?

Krewetka do sushi ma b.d. cukru na sztukę. Adekwatnie 2 sztuki mają b.d., a 3 sztuki dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Krewetka do sushi wartości odżywcze

Krewetka do sushi wartości odżywcze na sztukę: białko 1,2 g,tłuszcz 0,1 g, kwasy tłuszczowe nasycone 0,1 g, węglowodany 0,1 g, cukry b.d., błonnik 0,0 g oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze krewetka do sushi uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii krewetka do sushi oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Krewetka do sushi witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma krewetka do sushi? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma krewetka do sushi, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma krewetka do sushi.

Jakie właściwości ma krewetka do sushi?

To, jakie właściwości ma krewetka do sushi znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy krewetka do sushi właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Krewetka do sushi przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to krewetka do sushi. Szukasz krewetka do sushi przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane krewetka do sushi ile kcal, krewetka do sushi gluten, krewetka do sushi cena, krewetka do sushi skład, krewetka do sushi IG (indeks glikemiczny), krewetka do sushi makro, krewetka do sushi witaminy, krewetka do sushi a dieta, krewetka do sushi czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Krewetka do sushi ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma krewetka do sushi w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Krewetka do sushi ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma krewetka do sushi.

✅ Krewetka do sushi ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma krewetka do sushi na sztukę i na 100g.

✅ Krewetka do sushi ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma krewetka do sushi na sztukę i na 100g.

✅ Krewetka do sushi witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma krewetka do sushi? Sprawdź.