Kotlet z fasoli mung w sezamie

Ile waży kotlet z fasoli mung w sezamie?

Kotlet z fasoli mung w sezamie waży 70 g i ma 180 kcal. Proporcjonalnie 2 sztuki ważą 140 g, a 3 sztuki ważą 210 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży kotlet z fasoli mung w sezamie, ile białka ma kotlet z fasoli mung w sezamie i ile kalorii ma kotlet z fasoli mung w sezamie, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma kotlet z fasoli mung w sezamie?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma kotlet z fasoli mung w sezamie, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio sztuka ma 180 kcal. W 100 g natomiast jest 257 kalorii. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 360 kcal, a 3 sztuki dostarczają 540 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gsztuka
Energia (kcal)257 kcal180 kcal
Białko14,2 g9,9 g
Tłuszcz11,0 g7,7 g
Kwasy tłuszczowe nasycone27,6 g19,3 g
Węglowodany7,7 g5,4 g
Cukryb.d.b.d.
Błonnikb.d.b.d.
Sólb.d.b.d.

Ile białka ma kotlet z fasoli mung w sezamie?

Kotlet z fasoli mung w sezamie ma 9,9 g białka na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 19,8 g białka, a 3 sztuki dostarczają 29,7 g białka. W 100 g natomiast jest 14,2 g białka.

Kotlet z fasoli mung w sezamie ile ma węglowodanów?

Kotlet z fasoli mung w sezamie ma 5,4 g węglowodanów na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 10,8 g węglowodanów, a 3 sztuki dostarczają 16,2 g węgli. W 100g jest 7,7 g węglowodanów.

Kotlet z fasoli mung w sezamie ile ma tłuszczu?

Kotlet z fasoli mung w sezamie ma 7,7 g tłuszczu na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 15,4 g tłuszczu, a 3 sztuki dostarczają 23,1 g tłuszczy. W 100g jest 11,0 g tłuszczu.

Kotlet z fasoli mung w sezamie ile ma cukru?

Kotlet z fasoli mung w sezamie ma b.d. cukru na sztukę. Adekwatnie 2 sztuki mają b.d., a 3 sztuki dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Kotlet z fasoli mung w sezamie wartości odżywcze

Kotlet z fasoli mung w sezamie wartości odżywcze na sztukę: białko 9,9 g,tłuszcz 7,7 g, kwasy tłuszczowe nasycone 19,3 g, węglowodany 5,4 g, cukry b.d., błonnik b.d. oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze kotlet z fasoli mung w sezamie uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii kotlet z fasoli mung w sezamie oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Kotlet z fasoli mung w sezamie witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma kotlet z fasoli mung w sezamie? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma kotlet z fasoli mung w sezamie, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma kotlet z fasoli mung w sezamie.

Jakie właściwości ma kotlet z fasoli mung w sezamie?

To, jakie właściwości ma kotlet z fasoli mung w sezamie znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy kotlet z fasoli mung w sezamie właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Kotlet z fasoli mung w sezamie przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to kotlet z fasoli mung w sezamie. Szukasz kotlet z fasoli mung w sezamie przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane kotlet z fasoli mung w sezamie ile kcal, kotlet z fasoli mung w sezamie gluten, kotlet z fasoli mung w sezamie cena, kotlet z fasoli mung w sezamie skład, kotlet z fasoli mung w sezamie IG (indeks glikemiczny), kotlet z fasoli mung w sezamie makro, kotlet z fasoli mung w sezamie witaminy, kotlet z fasoli mung w sezamie a dieta, kotlet z fasoli mung w sezamie czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Kotlet z fasoli mung w sezamie ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma kotlet z fasoli mung w sezamie w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Kotlet z fasoli mung w sezamie ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma kotlet z fasoli mung w sezamie.

✅ Kotlet z fasoli mung w sezamie ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma kotlet z fasoli mung w sezamie na sztukę i na 100g.

✅ Kotlet z fasoli mung w sezamie ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma kotlet z fasoli mung w sezamie na sztukę i na 100g.

✅ Kotlet z fasoli mung w sezamie witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma kotlet z fasoli mung w sezamie? Sprawdź.