Drożdżówka z serem

Ile waży drożdżówka z serem?

Drożdżówka z serem waży 105 g i ma 307 kcal. Proporcjonalnie 2 sztuki ważą 210 g, a 3 sztuki ważą 315 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży drożdżówka z serem, ile białka ma drożdżówka z serem i ile kalorii ma drożdżówka z serem, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma drożdżówka z serem?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma drożdżówka z serem, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio sztuka ma 307 kcal. W 100 g natomiast jest 292 kalorii. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 614 kcal, a 3 sztuki dostarczają 921 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gsztuka
Energia (kcal)292 kcal307 kcal
Białko9,5 g10,0 g
Tłuszcz6,7 g7,0 g
Kwasy tłuszczowe nasycone48,4 g50,8 g
Węglowodany1,1 g1,2 g
Cukryb.d.b.d.
Błonnikb.d.b.d.
Sólb.d.b.d.

Ile białka ma drożdżówka z serem?

Drożdżówka z serem ma 10,0 g białka na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 20 g białka, a 3 sztuki dostarczają 30 g białka. W 100 g natomiast jest 9,5 g białka.

Drożdżówka z serem ile ma węglowodanów?

Drożdżówka z serem ma 1,2 g węglowodanów na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 2,4 g węglowodanów, a 3 sztuki dostarczają 3,6 g węgli. W 100g jest 1,1 g węglowodanów.

Drożdżówka z serem ile ma tłuszczu?

Drożdżówka z serem ma 7,0 g tłuszczu na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 14 g tłuszczu, a 3 sztuki dostarczają 21 g tłuszczy. W 100g jest 6,7 g tłuszczu.

Drożdżówka z serem ile ma cukru?

Drożdżówka z serem ma b.d. cukru na sztukę. Adekwatnie 2 sztuki mają b.d., a 3 sztuki dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Drożdżówka z serem wartości odżywcze

Drożdżówka z serem wartości odżywcze na sztukę: białko 10,0 g,tłuszcz 7,0 g, kwasy tłuszczowe nasycone 50,8 g, węglowodany 1,2 g, cukry b.d., błonnik b.d. oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze drożdżówka z serem uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii drożdżówka z serem oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Drożdżówka z serem witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma drożdżówka z serem? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma drożdżówka z serem, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma drożdżówka z serem.

Jakie właściwości ma drożdżówka z serem?

To, jakie właściwości ma drożdżówka z serem znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy drożdżówka z serem właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Drożdżówka z serem przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to drożdżówka z serem. Szukasz drożdżówka z serem przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane drożdżówka z serem ile kcal, drożdżówka z serem gluten, drożdżówka z serem cena, drożdżówka z serem skład, drożdżówka z serem IG (indeks glikemiczny), drożdżówka z serem makro, drożdżówka z serem witaminy, drożdżówka z serem a dieta, drożdżówka z serem czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Drożdżówka z serem ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma drożdżówka z serem w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Drożdżówka z serem ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma drożdżówka z serem.

✅ Drożdżówka z serem ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma drożdżówka z serem na sztukę i na 100g.

✅ Drożdżówka z serem ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma drożdżówka z serem na sztukę i na 100g.

✅ Drożdżówka z serem witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma drożdżówka z serem? Sprawdź.