Kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu

Ile waży kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu?

Kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu waży 5 g i ma 28 kcal. Proporcjonalnie 2 sztuki ważą 10 g, a 3 sztuki ważą 15 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu, ile białka ma kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu i ile kalorii ma kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio sztuka ma 28 kcal. W 100 g natomiast jest 560 kalorii. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 56 kcal, a 3 sztuki dostarczają 84 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

  100g sztuka
Energia (kcal) 560 kcal 28 kcal
Białko 4,0 g 0,2 g
Tłuszcz 36,0 g 1,8 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 52,0 g 2,6 g
Węglowodany b.d. b.d.
Cukry b.d. b.d.
Błonnik b.d. b.d.
Sól b.d. b.d.

Ile białka ma kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu?

Kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu ma 0,2 g białka na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 0,4 g białka, a 3 sztuki dostarczają 0,6 g białka. W 100 g natomiast jest 4,0 g białka.

Kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu ile ma węglowodanów?

Kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu ma b.d. węglowodanów na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają b.d. węglowodanów, a 3 sztuki dostarczają b.d. węgli. W 100g jest b.d. węglowodanów.

Kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu ile ma tłuszczu?

Kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu ma 1,8 g tłuszczu na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 3,6 g tłuszczu, a 3 sztuki dostarczają 5,4 g tłuszczy. W 100g jest 36,0 g tłuszczu.

Kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu ile ma cukru?

Kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu ma b.d. cukru na sztukę. Adekwatnie 2 sztuki mają b.d., a 3 sztuki dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu wartości odżywcze

Kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu wartości odżywcze na sztukę: białko 0,2 g,tłuszcz 1,8 g, kwasy tłuszczowe nasycone 2,6 g, węglowodany b.d., cukry b.d., błonnik b.d. oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu.

Jakie właściwości ma kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu?

To, jakie właściwości ma kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu. Szukasz kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu ile kcal, kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu gluten, kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu cena, kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu skład, kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu IG (indeks glikemiczny), kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu makro, kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu witaminy, kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu a dieta, kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

✅ Kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu.

✅ Kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu na sztukę i na 100g.

✅ Kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu na sztukę i na 100g.

✅ Kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma kostka gorzkiej czekolady z nadzieniem o smaku tiramisu? Sprawdź.