Kanapka z fetą i oliwkami

Ile waży kanapka z fetą i oliwkami?

Kanapka z fetą i oliwkami waży 65 g i ma 134 kcal. Proporcjonalnie 2 porcje ważą 130 g, a 3 porcje ważą 195 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży kanapka z fetą i oliwkami, ile białka ma kanapka z fetą i oliwkami i ile kalorii ma kanapka z fetą i oliwkami, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma kanapka z fetą i oliwkami?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma kanapka z fetą i oliwkami, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio porcja ma 134 kcal. W 100 g natomiast jest 206 kalorii. Proporcjonalnie 2 porcje mają 268 kcal, a 3 porcje dostarczają 402 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gporcja
Energia (kcal)206 kcal134 kcal
Białko7,3 g4,7 g
Tłuszcz10,6 g6,9 g
Kwasy tłuszczowe nasycone23,5 g15,3 g
Węglowodany23,5 g15,3 g
Cukryb.d.b.d.
Błonnik3,5 g2,3 g
Sólb.d.b.d.

Ile białka ma kanapka z fetą i oliwkami?

Kanapka z fetą i oliwkami ma 4,7 g białka na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 9,4 g białka, a 3 porcje dostarczają 14,1 g białka. W 100 g natomiast jest 7,3 g białka.

Kanapka z fetą i oliwkami ile ma węglowodanów?

Kanapka z fetą i oliwkami ma 15,3 g węglowodanów na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 30,6 g węglowodanów, a 3 porcje dostarczają 45,9 g węgli. W 100g jest 23,5 g węglowodanów.

Kanapka z fetą i oliwkami ile ma tłuszczu?

Kanapka z fetą i oliwkami ma 6,9 g tłuszczu na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 13,8 g tłuszczu, a 3 porcje dostarczają 20,7 g tłuszczy. W 100g jest 10,6 g tłuszczu.

Kanapka z fetą i oliwkami ile ma cukru?

Kanapka z fetą i oliwkami ma b.d. cukru na porcję. Adekwatnie 2 porcje mają b.d., a 3 porcje dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Kanapka z fetą i oliwkami wartości odżywcze

Kanapka z fetą i oliwkami wartości odżywcze na porcję: białko 4,7 g,tłuszcz 6,9 g, kwasy tłuszczowe nasycone 15,3 g, węglowodany 15,3 g, cukry b.d., błonnik 2,3 g oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze kanapka z fetą i oliwkami uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii kanapka z fetą i oliwkami oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Kanapka z fetą i oliwkami witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma kanapka z fetą i oliwkami? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma kanapka z fetą i oliwkami, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma kanapka z fetą i oliwkami.

Jakie właściwości ma kanapka z fetą i oliwkami?

To, jakie właściwości ma kanapka z fetą i oliwkami znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy kanapka z fetą i oliwkami właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Kanapka z fetą i oliwkami przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to kanapka z fetą i oliwkami. Szukasz kanapka z fetą i oliwkami przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane kanapka z fetą i oliwkami ile kcal, kanapka z fetą i oliwkami gluten, kanapka z fetą i oliwkami cena, kanapka z fetą i oliwkami skład, kanapka z fetą i oliwkami IG (indeks glikemiczny), kanapka z fetą i oliwkami makro, kanapka z fetą i oliwkami witaminy, kanapka z fetą i oliwkami a dieta, kanapka z fetą i oliwkami czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Kanapka z fetą i oliwkami ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma kanapka z fetą i oliwkami w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Kanapka z fetą i oliwkami ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma kanapka z fetą i oliwkami.

✅ Kanapka z fetą i oliwkami ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma kanapka z fetą i oliwkami na porcję i na 100g.

✅ Kanapka z fetą i oliwkami ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma kanapka z fetą i oliwkami na porcję i na 100g.

✅ Kanapka z fetą i oliwkami witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma kanapka z fetą i oliwkami? Sprawdź.