Jogurt z kokosem

Ile waży jogurt z kokosem?

Jogurt z kokosem waży 150 g i ma 188 kcal. Proporcjonalnie 2 porcje ważą 300 g, a 3 porcje ważą 450 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży jogurt z kokosem, ile białka ma jogurt z kokosem i ile kalorii ma jogurt z kokosem, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma jogurt z kokosem?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma jogurt z kokosem, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio porcja ma 188 kcal. W 100 g natomiast jest 125 kalorii. Proporcjonalnie 2 porcje mają 376 kcal, a 3 porcje dostarczają 564 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gporcja
Energia (kcal)125 kcal188 kcal
Białko3,2 g4,8 g
Tłuszcz5,9 g8,9 g
Kwasy tłuszczowe nasycone14,0 g21,0 g
Węglowodany14,0 g21,0 g
Cukryb.d.b.d.
Błonnik0,0 g0,0 g
Sólb.d.b.d.

Ile białka ma jogurt z kokosem?

Jogurt z kokosem ma 4,8 g białka na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 9,6 g białka, a 3 porcje dostarczają 14,4 g białka. W 100 g natomiast jest 3,2 g białka.

Jogurt z kokosem ile ma węglowodanów?

Jogurt z kokosem ma 21,0 g węglowodanów na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 42 g węglowodanów, a 3 porcje dostarczają 63 g węgli. W 100g jest 14,0 g węglowodanów.

Jogurt z kokosem ile ma tłuszczu?

Jogurt z kokosem ma 8,9 g tłuszczu na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 17,8 g tłuszczu, a 3 porcje dostarczają 26,7 g tłuszczy. W 100g jest 5,9 g tłuszczu.

Jogurt z kokosem ile ma cukru?

Jogurt z kokosem ma b.d. cukru na porcję. Adekwatnie 2 porcje mają b.d., a 3 porcje dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Jogurt z kokosem wartości odżywcze

Jogurt z kokosem wartości odżywcze na porcję: białko 4,8 g,tłuszcz 8,9 g, kwasy tłuszczowe nasycone 21,0 g, węglowodany 21,0 g, cukry b.d., błonnik 0,0 g oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze jogurt z kokosem uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii jogurt z kokosem oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Jogurt z kokosem witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma jogurt z kokosem? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma jogurt z kokosem, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma jogurt z kokosem.

Jakie właściwości ma jogurt z kokosem?

To, jakie właściwości ma jogurt z kokosem znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy jogurt z kokosem właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Jogurt z kokosem przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to jogurt z kokosem. Szukasz jogurt z kokosem przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane jogurt z kokosem ile kcal, jogurt z kokosem gluten, jogurt z kokosem cena, jogurt z kokosem skład, jogurt z kokosem IG (indeks glikemiczny), jogurt z kokosem makro, jogurt z kokosem witaminy, jogurt z kokosem a dieta, jogurt z kokosem czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Jogurt z kokosem ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma jogurt z kokosem w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Jogurt z kokosem ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma jogurt z kokosem.

✅ Jogurt z kokosem ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma jogurt z kokosem na porcję i na 100g.

✅ Jogurt z kokosem ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma jogurt z kokosem na porcję i na 100g.

✅ Jogurt z kokosem witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma jogurt z kokosem? Sprawdź.