Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż

Ile waży jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż?

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż waży 170 g i ma 156 kcal. Proporcjonalnie 2 porcje ważą 340 g, a 3 porcje ważą 510 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż, ile białka ma jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż i ile kalorii ma jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio porcja ma 156 kcal. W 100 g natomiast jest 92 kalorii. Proporcjonalnie 2 porcje mają 312 kcal, a 3 porcje dostarczają 468 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

  100g porcja
Energia (kcal) 92 kcal 156 kcal
Białko 2,5 g 4,3 g
Tłuszcz 2,5 g 4,3 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 15,0 g 25,5 g
Węglowodany 15,0 g 25,5 g
Cukry b.d. b.d.
Błonnik 0,0 g 0,0 g
Sól b.d. b.d.

Ile białka ma jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż?

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż ma 4,3 g białka na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 8,6 g białka, a 3 porcje dostarczają 12,9 g białka. W 100 g natomiast jest 2,5 g białka.

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż ile ma węglowodanów?

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż ma 25,5 g węglowodanów na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 51 g węglowodanów, a 3 porcje dostarczają 76,5 g węgli. W 100g jest 15,0 g węglowodanów.

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż ile ma tłuszczu?

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż ma 4,3 g tłuszczu na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 8,6 g tłuszczu, a 3 porcje dostarczają 12,9 g tłuszczy. W 100g jest 2,5 g tłuszczu.

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż ile ma cukru?

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż ma b.d. cukru na porcję. Adekwatnie 2 porcje mają b.d., a 3 porcje dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż wartości odżywcze

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż wartości odżywcze na porcję: białko 4,3 g,tłuszcz 4,3 g, kwasy tłuszczowe nasycone 25,5 g, węglowodany 25,5 g, cukry b.d., błonnik 0,0 g oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż.

Jakie właściwości ma jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż?

To, jakie właściwości ma jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż. Szukasz jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż ile kcal, jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż gluten, jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż cena, jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż skład, jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż IG (indeks glikemiczny), jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż makro, jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż witaminy, jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż a dieta, jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

✅ Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż.

✅ Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż na porcję i na 100g.

✅ Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż na porcję i na 100g.

✅ Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż? Sprawdź.