Krokiet z kapustą i grzybami

Ile waży krokiet z kapustą i grzybami?

Krokiet z kapustą i grzybami waży 130 g i ma 308 kcal. Proporcjonalnie 2 sztuki ważą 260 g, a 3 sztuki ważą 390 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży krokiet z kapustą i grzybami, ile białka ma krokiet z kapustą i grzybami i ile kalorii ma krokiet z kapustą i grzybami, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma krokiet z kapustą i grzybami?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma krokiet z kapustą i grzybami, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio sztuka ma 308 kcal. W 100 g natomiast jest 237 kalorii. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 616 kcal, a 3 sztuki dostarczają 924 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

  100g sztuka
Energia (kcal) 237 kcal 308 kcal
Białko 6,0 g 7,8 g
Tłuszcz 9,0 g 11,7 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 33,0 g 42,9 g
Węglowodany 0,0 g 0,0 g
Cukry b.d. b.d.
Błonnik b.d. b.d.
Sól b.d. b.d.

Ile białka ma krokiet z kapustą i grzybami?

Krokiet z kapustą i grzybami ma 7,8 g białka na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 15,6 g białka, a 3 sztuki dostarczają 23,4 g białka. W 100 g natomiast jest 6,0 g białka.

Krokiet z kapustą i grzybami ile ma węglowodanów?

Krokiet z kapustą i grzybami ma 0,0 g węglowodanów na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 0 g węglowodanów, a 3 sztuki dostarczają 0 g węgli. W 100g jest 0,0 g węglowodanów.

Krokiet z kapustą i grzybami ile ma tłuszczu?

Krokiet z kapustą i grzybami ma 11,7 g tłuszczu na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 23,4 g tłuszczu, a 3 sztuki dostarczają 35,1 g tłuszczy. W 100g jest 9,0 g tłuszczu.

Krokiet z kapustą i grzybami ile ma cukru?

Krokiet z kapustą i grzybami ma b.d. cukru na sztukę. Adekwatnie 2 sztuki mają b.d., a 3 sztuki dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Krokiet z kapustą i grzybami wartości odżywcze

Krokiet z kapustą i grzybami wartości odżywcze na sztukę: białko 7,8 g,tłuszcz 11,7 g, kwasy tłuszczowe nasycone 42,9 g, węglowodany 0,0 g, cukry b.d., błonnik b.d. oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze krokiet z kapustą i grzybami uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii krokiet z kapustą i grzybami oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Krokiet z kapustą i grzybami witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma krokiet z kapustą i grzybami? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma krokiet z kapustą i grzybami, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma krokiet z kapustą i grzybami.

Jakie właściwości ma krokiet z kapustą i grzybami?

To, jakie właściwości ma krokiet z kapustą i grzybami znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy krokiet z kapustą i grzybami właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Krokiet z kapustą i grzybami przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to krokiet z kapustą i grzybami. Szukasz krokiet z kapustą i grzybami przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane krokiet z kapustą i grzybami ile kcal, krokiet z kapustą i grzybami gluten, krokiet z kapustą i grzybami cena, krokiet z kapustą i grzybami skład, krokiet z kapustą i grzybami IG (indeks glikemiczny), krokiet z kapustą i grzybami makro, krokiet z kapustą i grzybami witaminy, krokiet z kapustą i grzybami a dieta, krokiet z kapustą i grzybami czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

✅ Krokiet z kapustą i grzybami ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma krokiet z kapustą i grzybami w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Krokiet z kapustą i grzybami ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma krokiet z kapustą i grzybami.

✅ Krokiet z kapustą i grzybami ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma krokiet z kapustą i grzybami na sztukę i na 100g.

✅ Krokiet z kapustą i grzybami ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma krokiet z kapustą i grzybami na sztukę i na 100g.

✅ Krokiet z kapustą i grzybami witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma krokiet z kapustą i grzybami? Sprawdź.