Pierogi z kapustą i grzybami

Ile ważą pierogi z kapustą i grzybami?

Pierogi z kapustą i grzybami ważą 200 g i mają 342 kcal. Proporcjonalnie 2 porcje ważą 400 g, a 3 porcje ważą 600 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile ważą pierogi z kapustą i grzybami, ile białka mają pierogi z kapustą i grzybami i ile kalorii mają pierogi z kapustą i grzybami, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal mają pierogi z kapustą i grzybami?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii mają pierogi z kapustą i grzybami, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio porcja ma 342 kcal. W 100 g natomiast jest 171 kalorii. Proporcjonalnie 2 porcje mają 684 kcal, a 3 porcje dostarczają 1026 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gporcja
Energia (kcal)171 kcal342 kcal
Białko4,8 g9,6 g
Tłuszcz2,1 g4,2 g
Kwasy tłuszczowe nasycone33,1 g66,2 g
Węglowodanyb.d.b.d.
Cukryb.d.b.d.
Błonnikb.d.b.d.
Sólb.d.b.d.

Ile białka mają pierogi z kapustą i grzybami?

Pierogi z kapustą i grzybami mają 9,6 g białka na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 19,2 g białka, a 3 porcje dostarczają 28,8 g białka. W 100 g natomiast jest 4,8 g białka.

Pierogi z kapustą i grzybami ile mają węglowodanów?

Pierogi z kapustą i grzybami mają b.d. węglowodanów na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają b.d. węglowodanów, a 3 porcje dostarczają b.d. węgli. W 100g jest b.d. węglowodanów.

Pierogi z kapustą i grzybami ile mają tłuszczu?

Pierogi z kapustą i grzybami mają 4,2 g tłuszczu na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 8,4 g tłuszczu, a 3 porcje dostarczają 12,6 g tłuszczy. W 100g jest 2,1 g tłuszczu.

Pierogi z kapustą i grzybami ile mają cukru?

Pierogi z kapustą i grzybami mają b.d. cukru na porcję. Adekwatnie 2 porcje mają b.d., a 3 porcje dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Pierogi z kapustą i grzybami wartości odżywcze

Pierogi z kapustą i grzybami wartości odżywcze na porcję: białko 9,6 g,tłuszcz 4,2 g, kwasy tłuszczowe nasycone 66,2 g, węglowodany b.d., cukry b.d., błonnik b.d. oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze pierogi z kapustą i grzybami uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile mają kalorii pierogi z kapustą i grzybami oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Pierogi z kapustą i grzybami witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy mają pierogi z kapustą i grzybami? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze mają pierogi z kapustą i grzybami, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości mają pierogi z kapustą i grzybami.

Jakie właściwości mają pierogi z kapustą i grzybami?

To, jakie właściwości mają pierogi z kapustą i grzybami znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy pierogi z kapustą i grzybami właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Pierogi z kapustą i grzybami przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to pierogi z kapustą i grzybami. Szukasz pierogi z kapustą i grzybami przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane pierogi z kapustą i grzybami ile kcal, pierogi z kapustą i grzybami gluten, pierogi z kapustą i grzybami cena, pierogi z kapustą i grzybami skład, pierogi z kapustą i grzybami IG (indeks glikemiczny), pierogi z kapustą i grzybami makro, pierogi z kapustą i grzybami witaminy, pierogi z kapustą i grzybami a dieta, pierogi z kapustą i grzybami czy tuczą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Pierogi z kapustą i grzybami ile kcal?

Sprawdź, ile kcal mają pierogi z kapustą i grzybami w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Pierogi z kapustą i grzybami ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka mają pierogi z kapustą i grzybami.

✅ Pierogi z kapustą i grzybami ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu mają pierogi z kapustą i grzybami na porcję i na 100g.

✅ Pierogi z kapustą i grzybami ile cukru?

Sprawdź, ile cukru mają pierogi z kapustą i grzybami na porcję i na 100g.

✅ Pierogi z kapustą i grzybami witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy mają pierogi z kapustą i grzybami? Sprawdź.