Pierogi leniwe z masłem i bułką tartą

Ile ważą pierogi leniwe z masłem i bułką tartą?

Pierogi leniwe z masłem i bułką tartą ważą 135 g i mają 366 kcal. Proporcjonalnie 2 porcje ważą 270 g, a 3 porcje ważą 405 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile ważą pierogi leniwe z masłem i bułką tartą, ile białka mają pierogi leniwe z masłem i bułką tartą i ile kalorii mają pierogi leniwe z masłem i bułką tartą, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal mają pierogi leniwe z masłem i bułką tartą?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii mają pierogi leniwe z masłem i bułką tartą, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio porcja ma 366 kcal. W 100 g natomiast jest 271 kalorii. Proporcjonalnie 2 porcje mają 732 kcal, a 3 porcje dostarczają 1098 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

  100g porcja
Energia (kcal) 271 kcal 366 kcal
Białko 12,7 g 17,1 g
Tłuszcz 12,7 g 17,1 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 27,9 g 37,7 g
Węglowodany 1,8 g 2,4 g
Cukry b.d. b.d.
Błonnik b.d. b.d.
Sól b.d. b.d.

Ile białka mają pierogi leniwe z masłem i bułką tartą?

Pierogi leniwe z masłem i bułką tartą mają 17,1 g białka na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 34,2 g białka, a 3 porcje dostarczają 51,3 g białka. W 100 g natomiast jest 12,7 g białka.

Pierogi leniwe z masłem i bułką tartą ile mają węglowodanów?

Pierogi leniwe z masłem i bułką tartą mają 2,4 g węglowodanów na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 4,8 g węglowodanów, a 3 porcje dostarczają 7,2 g węgli. W 100g jest 1,8 g węglowodanów.

Pierogi leniwe z masłem i bułką tartą ile mają tłuszczu?

Pierogi leniwe z masłem i bułką tartą mają 17,1 g tłuszczu na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 34,2 g tłuszczu, a 3 porcje dostarczają 51,3 g tłuszczy. W 100g jest 12,7 g tłuszczu.

Pierogi leniwe z masłem i bułką tartą ile mają cukru?

Pierogi leniwe z masłem i bułką tartą mają b.d. cukru na porcję. Adekwatnie 2 porcje mają b.d., a 3 porcje dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Pierogi leniwe z masłem i bułką tartą wartości odżywcze

Pierogi leniwe z masłem i bułką tartą wartości odżywcze na porcję: białko 17,1 g,tłuszcz 17,1 g, kwasy tłuszczowe nasycone 37,7 g, węglowodany 2,4 g, cukry b.d., błonnik b.d. oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze pierogi leniwe z masłem i bułką tartą uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile mają kalorii pierogi leniwe z masłem i bułką tartą oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Pierogi leniwe z masłem i bułką tartą witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy mają pierogi leniwe z masłem i bułką tartą? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze mają pierogi leniwe z masłem i bułką tartą, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości mają pierogi leniwe z masłem i bułką tartą.

Jakie właściwości mają pierogi leniwe z masłem i bułką tartą?

To, jakie właściwości mają pierogi leniwe z masłem i bułką tartą znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy pierogi leniwe z masłem i bułką tartą właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Pierogi leniwe z masłem i bułką tartą przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to pierogi leniwe z masłem i bułką tartą. Szukasz pierogi leniwe z masłem i bułką tartą przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane pierogi leniwe z masłem i bułką tartą ile kcal, pierogi leniwe z masłem i bułką tartą gluten, pierogi leniwe z masłem i bułką tartą cena, pierogi leniwe z masłem i bułką tartą skład, pierogi leniwe z masłem i bułką tartą IG (indeks glikemiczny), pierogi leniwe z masłem i bułką tartą makro, pierogi leniwe z masłem i bułką tartą witaminy, pierogi leniwe z masłem i bułką tartą a dieta, pierogi leniwe z masłem i bułką tartą czy tuczą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

✅ Pierogi leniwe z masłem i bułką tartą ile kcal?

Sprawdź, ile kcal mają pierogi leniwe z masłem i bułką tartą w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Pierogi leniwe z masłem i bułką tartą ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka mają pierogi leniwe z masłem i bułką tartą.

✅ Pierogi leniwe z masłem i bułką tartą ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu mają pierogi leniwe z masłem i bułką tartą na porcję i na 100g.

✅ Pierogi leniwe z masłem i bułką tartą ile cukru?

Sprawdź, ile cukru mają pierogi leniwe z masłem i bułką tartą na porcję i na 100g.

✅ Pierogi leniwe z masłem i bułką tartą witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy mają pierogi leniwe z masłem i bułką tartą? Sprawdź.