Paszteciki z grzybami

Ile ważą paszteciki z grzybami?

Paszteciki z grzybami ważą 100 g i mają 310 kcal. Proporcjonalnie 2 porcje ważą 200 g, a 3 porcje ważą 300 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile ważą paszteciki z grzybami, ile białka mają paszteciki z grzybami i ile kalorii mają paszteciki z grzybami, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal mają paszteciki z grzybami?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii mają paszteciki z grzybami, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio porcja ma 310 kcal. W 100 g natomiast jest 310 kalorii. Proporcjonalnie 2 porcje mają 620 kcal, a 3 porcje dostarczają 930 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gporcja
Energia (kcal)310 kcal310 kcal
Białko8,7 g8,7 g
Tłuszcz14,8 g14,8 g
Kwasy tłuszczowe nasycone36,1 g36,1 g
Węglowodany36,1 g36,1 g
Cukryb.d.b.d.
Błonnik1,1 g1,1 g
Sólb.d.b.d.

Ile białka mają paszteciki z grzybami?

Paszteciki z grzybami mają 8,7 g białka na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 17,4 g białka, a 3 porcje dostarczają 26,1 g białka. W 100 g natomiast jest 8,7 g białka.

Paszteciki z grzybami ile mają węglowodanów?

Paszteciki z grzybami mają 36,1 g węglowodanów na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 72,2 g węglowodanów, a 3 porcje dostarczają 108,3 g węgli. W 100g jest 36,1 g węglowodanów.

Paszteciki z grzybami ile mają tłuszczu?

Paszteciki z grzybami mają 14,8 g tłuszczu na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 29,6 g tłuszczu, a 3 porcje dostarczają 44,4 g tłuszczy. W 100g jest 14,8 g tłuszczu.

Paszteciki z grzybami ile mają cukru?

Paszteciki z grzybami mają b.d. cukru na porcję. Adekwatnie 2 porcje mają b.d., a 3 porcje dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Paszteciki z grzybami wartości odżywcze

Paszteciki z grzybami wartości odżywcze na porcję: białko 8,7 g,tłuszcz 14,8 g, kwasy tłuszczowe nasycone 36,1 g, węglowodany 36,1 g, cukry b.d., błonnik 1,1 g oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze paszteciki z grzybami uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile mają kalorii paszteciki z grzybami oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Paszteciki z grzybami witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy mają paszteciki z grzybami? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze mają paszteciki z grzybami, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości mają paszteciki z grzybami.

Jakie właściwości mają paszteciki z grzybami?

To, jakie właściwości mają paszteciki z grzybami znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy paszteciki z grzybami właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Paszteciki z grzybami przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to paszteciki z grzybami. Szukasz paszteciki z grzybami przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane paszteciki z grzybami ile kcal, paszteciki z grzybami gluten, paszteciki z grzybami cena, paszteciki z grzybami skład, paszteciki z grzybami IG (indeks glikemiczny), paszteciki z grzybami makro, paszteciki z grzybami witaminy, paszteciki z grzybami a dieta, paszteciki z grzybami czy tuczą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Paszteciki z grzybami ile kcal?

Sprawdź, ile kcal mają paszteciki z grzybami w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Paszteciki z grzybami ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka mają paszteciki z grzybami.

✅ Paszteciki z grzybami ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu mają paszteciki z grzybami na porcję i na 100g.

✅ Paszteciki z grzybami ile cukru?

Sprawdź, ile cukru mają paszteciki z grzybami na porcję i na 100g.

✅ Paszteciki z grzybami witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy mają paszteciki z grzybami? Sprawdź.