Parówki koktajlowe z łososia z sosem

Ile ważą parówki koktajlowe z łososia z sosem?

Parówki koktajlowe z łososia z sosem ważą 90 g i mają 221 kcal. Proporcjonalnie 2 porcje ważą 180 g, a 3 porcje ważą 270 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile ważą parówki koktajlowe z łososia z sosem, ile białka mają parówki koktajlowe z łososia z sosem i ile kalorii mają parówki koktajlowe z łososia z sosem, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal mają parówki koktajlowe z łososia z sosem?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii mają parówki koktajlowe z łososia z sosem, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio porcja ma 221 kcal. W 100 g natomiast jest 245 kalorii. Proporcjonalnie 2 porcje mają 442 kcal, a 3 porcje dostarczają 663 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

  100g porcja
Energia (kcal) 245 kcal 221 kcal
Białko 13,3 g 12,0 g
Tłuszcz 20,9 g 18,8 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 0,9 g 0,8 g
Węglowodany 0,0 g 0,0 g
Cukry b.d. b.d.
Błonnik b.d. b.d.
Sól b.d. b.d.

Ile białka mają parówki koktajlowe z łososia z sosem?

Parówki koktajlowe z łososia z sosem mają 12,0 g białka na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 24 g białka, a 3 porcje dostarczają 36 g białka. W 100 g natomiast jest 13,3 g białka.

Parówki koktajlowe z łososia z sosem ile mają węglowodanów?

Parówki koktajlowe z łososia z sosem mają 0,0 g węglowodanów na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 0 g węglowodanów, a 3 porcje dostarczają 0 g węgli. W 100g jest 0,0 g węglowodanów.

Parówki koktajlowe z łososia z sosem ile mają tłuszczu?

Parówki koktajlowe z łososia z sosem mają 18,8 g tłuszczu na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 37,6 g tłuszczu, a 3 porcje dostarczają 56,4 g tłuszczy. W 100g jest 20,9 g tłuszczu.

Parówki koktajlowe z łososia z sosem ile mają cukru?

Parówki koktajlowe z łososia z sosem mają b.d. cukru na porcję. Adekwatnie 2 porcje mają b.d., a 3 porcje dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Parówki koktajlowe z łososia z sosem wartości odżywcze

Parówki koktajlowe z łososia z sosem wartości odżywcze na porcję: białko 12,0 g,tłuszcz 18,8 g, kwasy tłuszczowe nasycone 0,8 g, węglowodany 0,0 g, cukry b.d., błonnik b.d. oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze parówki koktajlowe z łososia z sosem uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile mają kalorii parówki koktajlowe z łososia z sosem oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Parówki koktajlowe z łososia z sosem witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy mają parówki koktajlowe z łososia z sosem? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze mają parówki koktajlowe z łososia z sosem, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości mają parówki koktajlowe z łososia z sosem.

Jakie właściwości mają parówki koktajlowe z łososia z sosem?

To, jakie właściwości mają parówki koktajlowe z łososia z sosem znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy parówki koktajlowe z łososia z sosem właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Parówki koktajlowe z łososia z sosem przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to parówki koktajlowe z łososia z sosem. Szukasz parówki koktajlowe z łososia z sosem przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane parówki koktajlowe z łososia z sosem ile kcal, parówki koktajlowe z łososia z sosem gluten, parówki koktajlowe z łososia z sosem cena, parówki koktajlowe z łososia z sosem skład, parówki koktajlowe z łososia z sosem IG (indeks glikemiczny), parówki koktajlowe z łososia z sosem makro, parówki koktajlowe z łososia z sosem witaminy, parówki koktajlowe z łososia z sosem a dieta, parówki koktajlowe z łososia z sosem czy tuczą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

✅ Parówki koktajlowe z łososia z sosem ile kcal?

Sprawdź, ile kcal mają parówki koktajlowe z łososia z sosem w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Parówki koktajlowe z łososia z sosem ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka mają parówki koktajlowe z łososia z sosem.

✅ Parówki koktajlowe z łososia z sosem ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu mają parówki koktajlowe z łososia z sosem na porcję i na 100g.

✅ Parówki koktajlowe z łososia z sosem ile cukru?

Sprawdź, ile cukru mają parówki koktajlowe z łososia z sosem na porcję i na 100g.

✅ Parówki koktajlowe z łososia z sosem witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy mają parówki koktajlowe z łososia z sosem? Sprawdź.