Proteineo Bread

Chrupkie pieczywo FIT

 • Lekki, pyszny i chrupki chlebek proteinowy
 • BEZ sztucznych dodatków
 • 18G białka w 100G produktu
 • Wysoka zawartość błonnika
Sprawdź

Paluszki z solą

Ile ważą paluszki z solą?

Paluszki z solą ważą 10 g i mają 40 kcal. Proporcjonalnie 2 porcje ważą 20 g, a 3 porcje ważą 30 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile ważą paluszki z solą, ile białka mają paluszki z solą i ile kalorii mają paluszki z solą, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal mają paluszki z solą?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii mają paluszki z solą, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio porcja ma 40 kcal. W 100 g natomiast jest 401 kalorii. Proporcjonalnie 2 porcje mają 80 kcal, a 3 porcje dostarczają 120 kalorii.

100% Masło Orzechowe
 • BEZ cukru i soli
 • BEZ oleju palmowego
 • 100% Orzechów
 • Wysoka zawartość białka

Tabela wartości odżywczych

  100g porcja
Energia (kcal) 401 kcal 40 kcal
Białko 10,0 g 1,0 g
Tłuszcz 5,9 g 0,6 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 0,7 g 0,1 g
Węglowodany 0,7 g 0,1 g
Cukry 3,9 g 0,4 g
Błonnik 76,0 g 7,6 g
Sól 3,8 g 0,4 g

Masło w sprayu
 • Zdrowe i wygodne smażenie
 • Łatwe rozpylanie
 • 1000 porcji w opakowaniu
 • BEZ dodatku soli

Ile białka mają paluszki z solą?

Paluszki z solą mają 1,0 g białka na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 2 g białka, a 3 porcje dostarczają 3 g białka. W 100 g natomiast jest 10,0 g białka.

Paluszki z solą ile mają węglowodanów?

Paluszki z solą mają 0,1 g węglowodanów na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 0,2 g węglowodanów, a 3 porcje dostarczają 0,3 g węgli. W 100g jest 0,7 g węglowodanów.

Paluszki z solą ile mają tłuszczu?

Paluszki z solą mają 0,6 g tłuszczu na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 1,2 g tłuszczu, a 3 porcje dostarczają 1,8 g tłuszczy. W 100g jest 5,9 g tłuszczu.

Paluszki z solą ile mają cukru?

Paluszki z solą mają 0,4 g cukru na porcję. Adekwatnie 2 porcje mają 0,8 g, a 3 porcje dostarczają 1,2 g cukrów. W 100g znajdziemy 3,9 g cukru.

Paluszki z solą wartości odżywcze

Paluszki z solą wartości odżywcze na porcję: białko 1,0 g,tłuszcz 0,6 g, kwasy tłuszczowe nasycone 0,1 g, węglowodany 0,1 g, cukry 0,4 g, błonnik 7,6 g oraz sól 0,4 g. Wszystkie wartości odżywcze paluszki z solą uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile mają kalorii paluszki z solą oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Paluszki z solą witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy mają paluszki z solą? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze mają paluszki z solą, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości mają paluszki z solą.

Jakie właściwości mają paluszki z solą?

To, jakie właściwości mają paluszki z solą znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy paluszki z solą właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Paluszki z solą przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to paluszki z solą. Szukasz paluszki z solą przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane paluszki z solą ile kcal, paluszki z solą gluten, paluszki z solą cena, paluszki z solą skład, paluszki z solą IG (indeks glikemiczny), paluszki z solą makro, paluszki z solą witaminy, paluszki z solą a dieta, paluszki z solą czy tuczą.

Sklep SFD

 • Największy wybór suplementów i witamin
 • Najlepszy stosunek cen do jakości
 • Szeroki wybór żywności dietetycznej
Sprawdź
 1. Paluszki ziemniaczane są pyszne, szczególnie jak się je dobrze przypiecze, niestety jak widać z tabeli wartości odżywczych, paluszki ziemniaczane są dość tłuste, dobrze smakują na słodko, ale dla równowagi warto wybrać ser biały, aby zawierały więcej białka a co za tym idzie, stały się bardziej odżywcze. Jeżeli paluszki ziemniaczane ważą 17 gram i w tym jest 4,3 grama tłuszczu to nie należą do zdrowych przekąsek moim zdaniem. Ilość białka jaką mają paluszki ziemniaczane jest znikoma, dlatego warto dodać miarkę koktajlu białkowego i paluszki stają się zdrowsze.

 2. Nie sadziłam ze paluszki z solą mogą mieć takie wartości białka, to znaczy że nie są takie szkodliwe jak się wydają. Niestety sól w paluszkach to element konieczny a to sprawia, że nie można ich jeść za dużo. Z pewnością docenią paluszki osoby mające problem z wypróżnianiem i odchudzające się, bo jak mówi tabela wartości odżywczych paluszki solone mają dużo błonnika a ten jest pomocny w przemianie materii. Z uwagi na to ile kcal mają paluszki z solą nadal będę je uważać za dobra przekąskę do serialu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

✅ Paluszki z solą ile kcal?

Sprawdź, ile kcal mają paluszki z solą w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Paluszki z solą ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka mają paluszki z solą.

✅ Paluszki z solą ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu mają paluszki z solą na porcję i na 100g.

✅ Paluszki z solą ile cukru?

Sprawdź, ile cukru mają paluszki z solą na porcję i na 100g.

✅ Paluszki z solą witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy mają paluszki z solą? Sprawdź.