Proteineo Bread

Chrupkie pieczywo FIT

 • Lekki, pyszny i chrupki chlebek proteinowy
 • BEZ sztucznych dodatków
 • 18G białka w 100G produktu
 • Wysoka zawartość błonnika
Sprawdź

Paluszki z sezamem

Ile ważą paluszki z sezamem?

Paluszki z sezamem ważą 16 g i mają 75 kcal. Proporcjonalnie 2 porcje ważą 32 g, a 3 porcje ważą 48 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile ważą paluszki z sezamem, ile białka mają paluszki z sezamem i ile kalorii mają paluszki z sezamem, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal mają paluszki z sezamem?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii mają paluszki z sezamem, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio porcja ma 75 kcal. W 100 g natomiast jest 466 kalorii. Proporcjonalnie 2 porcje mają 150 kcal, a 3 porcje dostarczają 225 kalorii.

100% Masło Orzechowe
 • BEZ cukru i soli
 • BEZ oleju palmowego
 • 100% Orzechów
 • Wysoka zawartość białka

Tabela wartości odżywczych

  100g porcja
Energia (kcal) 466 kcal 75 kcal
Białko 13,3 g 2,1 g
Tłuszcz 19,1 g 3,1 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 60,1 g 9,6 g
Węglowodany 60,1 g 9,6 g
Cukry b.d. b.d.
Błonnik 0,0 g 0,0 g
Sól b.d. b.d.

Masło w sprayu
 • Zdrowe i wygodne smażenie
 • Łatwe rozpylanie
 • 1000 porcji w opakowaniu
 • BEZ dodatku soli

Ile białka mają paluszki z sezamem?

Paluszki z sezamem mają 2,1 g białka na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 4,2 g białka, a 3 porcje dostarczają 6,3 g białka. W 100 g natomiast jest 13,3 g białka.

Paluszki z sezamem ile mają węglowodanów?

Paluszki z sezamem mają 9,6 g węglowodanów na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 19,2 g węglowodanów, a 3 porcje dostarczają 28,8 g węgli. W 100g jest 60,1 g węglowodanów.

Paluszki z sezamem ile mają tłuszczu?

Paluszki z sezamem mają 3,1 g tłuszczu na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 6,2 g tłuszczu, a 3 porcje dostarczają 9,3 g tłuszczy. W 100g jest 19,1 g tłuszczu.

Paluszki z sezamem ile mają cukru?

Paluszki z sezamem mają b.d. cukru na porcję. Adekwatnie 2 porcje mają b.d., a 3 porcje dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Paluszki z sezamem wartości odżywcze

Paluszki z sezamem wartości odżywcze na porcję: białko 2,1 g,tłuszcz 3,1 g, kwasy tłuszczowe nasycone 9,6 g, węglowodany 9,6 g, cukry b.d., błonnik 0,0 g oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze paluszki z sezamem uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile mają kalorii paluszki z sezamem oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Paluszki z sezamem witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy mają paluszki z sezamem? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze mają paluszki z sezamem, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości mają paluszki z sezamem.

Jakie właściwości mają paluszki z sezamem?

To, jakie właściwości mają paluszki z sezamem znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy paluszki z sezamem właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Paluszki z sezamem przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to paluszki z sezamem. Szukasz paluszki z sezamem przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane paluszki z sezamem ile kcal, paluszki z sezamem gluten, paluszki z sezamem cena, paluszki z sezamem skład, paluszki z sezamem IG (indeks glikemiczny), paluszki z sezamem makro, paluszki z sezamem witaminy, paluszki z sezamem a dieta, paluszki z sezamem czy tuczą.

Sklep SFD

 • Największy wybór suplementów i witamin
 • Najlepszy stosunek cen do jakości
 • Szeroki wybór żywności dietetycznej
Sprawdź
 1. Lubię paluszki w każdej postaci, jednak jak widzę same paluszki są zdrowe i bogate w białko, niestety dodatki na nich jak widać w tabeli wartości odżywczych paluszków z sezamem nie zawsze są dobre, paluszki z solą mają dużo soli, paluszki z sezamem mają dużo tłuszczu. Chyba czas poszukać samych paluszków bez dodatków. Z uwagi na to, ile ważą paluszki z sezamem można zjeść paczkę z kimś na pół i organizm jakoś to zniesie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

✅ Paluszki z sezamem ile kcal?

Sprawdź, ile kcal mają paluszki z sezamem w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Paluszki z sezamem ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka mają paluszki z sezamem.

✅ Paluszki z sezamem ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu mają paluszki z sezamem na porcję i na 100g.

✅ Paluszki z sezamem ile cukru?

Sprawdź, ile cukru mają paluszki z sezamem na porcję i na 100g.

✅ Paluszki z sezamem witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy mają paluszki z sezamem? Sprawdź.