Paluszki w czekoladzie deserowej

Ile ważą paluszki w czekoladzie deserowej?

Paluszki w czekoladzie deserowej ważą 23 g i mają 107 kcal. Proporcjonalnie 2 porcje ważą 46 g, a 3 porcje ważą 69 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile ważą paluszki w czekoladzie deserowej, ile białka mają paluszki w czekoladzie deserowej i ile kalorii mają paluszki w czekoladzie deserowej, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal mają paluszki w czekoladzie deserowej?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii mają paluszki w czekoladzie deserowej, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio porcja ma 107 kcal. W 100 g natomiast jest 465 kalorii. Proporcjonalnie 2 porcje mają 214 kcal, a 3 porcje dostarczają 321 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gporcja
Energia (kcal)465 kcal107 kcal
Białko7,6 g1,7 g
Tłuszcz18,0 g4,1 g
Kwasy tłuszczowe nasycone65,0 g15,0 g
Węglowodany65,0 g15,0 g
Cukryb.d.b.d.
Błonnik0,0 g0,0 g
Sólb.d.b.d.

Ile białka mają paluszki w czekoladzie deserowej?

Paluszki w czekoladzie deserowej mają 1,7 g białka na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 3,4 g białka, a 3 porcje dostarczają 5,1 g białka. W 100 g natomiast jest 7,6 g białka.

Paluszki w czekoladzie deserowej ile mają węglowodanów?

Paluszki w czekoladzie deserowej mają 15,0 g węglowodanów na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 30 g węglowodanów, a 3 porcje dostarczają 45 g węgli. W 100g jest 65,0 g węglowodanów.

Paluszki w czekoladzie deserowej ile mają tłuszczu?

Paluszki w czekoladzie deserowej mają 4,1 g tłuszczu na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 8,2 g tłuszczu, a 3 porcje dostarczają 12,3 g tłuszczy. W 100g jest 18,0 g tłuszczu.

Paluszki w czekoladzie deserowej ile mają cukru?

Paluszki w czekoladzie deserowej mają b.d. cukru na porcję. Adekwatnie 2 porcje mają b.d., a 3 porcje dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Paluszki w czekoladzie deserowej wartości odżywcze

Paluszki w czekoladzie deserowej wartości odżywcze na porcję: białko 1,7 g,tłuszcz 4,1 g, kwasy tłuszczowe nasycone 15,0 g, węglowodany 15,0 g, cukry b.d., błonnik 0,0 g oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze paluszki w czekoladzie deserowej uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile mają kalorii paluszki w czekoladzie deserowej oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Paluszki w czekoladzie deserowej witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy mają paluszki w czekoladzie deserowej? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze mają paluszki w czekoladzie deserowej, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości mają paluszki w czekoladzie deserowej.

Jakie właściwości mają paluszki w czekoladzie deserowej?

To, jakie właściwości mają paluszki w czekoladzie deserowej znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy paluszki w czekoladzie deserowej właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Paluszki w czekoladzie deserowej przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to paluszki w czekoladzie deserowej. Szukasz paluszki w czekoladzie deserowej przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane paluszki w czekoladzie deserowej ile kcal, paluszki w czekoladzie deserowej gluten, paluszki w czekoladzie deserowej cena, paluszki w czekoladzie deserowej skład, paluszki w czekoladzie deserowej IG (indeks glikemiczny), paluszki w czekoladzie deserowej makro, paluszki w czekoladzie deserowej witaminy, paluszki w czekoladzie deserowej a dieta, paluszki w czekoladzie deserowej czy tuczą.

  1. Ze wszystkich paluszków na świecie najbardziej uwielbiam te w czekoladzie, wydawało mi się, że deserowa czekolada jest zdrowa, a tu całkiem sporo tłuszczu jak widać w tabeli wartości odżywczych. Nasuwa się więc stwierdzenie, że wszystko jest odpowiednie, ale w rozsądnej ilości, to ile ważą paluszki w czekoladzie deserowej akurat było do przewidzenia, zjadając 100 gram paluszków w czekoladzie można się poczuć jakby zjadło się dobry posiłek obiadowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Paluszki w czekoladzie deserowej ile kcal?

Sprawdź, ile kcal mają paluszki w czekoladzie deserowej w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Paluszki w czekoladzie deserowej ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka mają paluszki w czekoladzie deserowej.

✅ Paluszki w czekoladzie deserowej ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu mają paluszki w czekoladzie deserowej na porcję i na 100g.

✅ Paluszki w czekoladzie deserowej ile cukru?

Sprawdź, ile cukru mają paluszki w czekoladzie deserowej na porcję i na 100g.

✅ Paluszki w czekoladzie deserowej witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy mają paluszki w czekoladzie deserowej? Sprawdź.