Krokiet z mięsem

Ile waży krokiet z mięsem?

Krokiet z mięsem waży 110 g i ma 318 kcal. Proporcjonalnie 2 sztuki ważą 220 g, a 3 sztuki ważą 330 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży krokiet z mięsem, ile białka ma krokiet z mięsem i ile kalorii ma krokiet z mięsem, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma krokiet z mięsem?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma krokiet z mięsem, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio sztuka ma 318 kcal. W 100 g natomiast jest 289 kalorii. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 636 kcal, a 3 sztuki dostarczają 954 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gsztuka
Energia (kcal)289 kcal318 kcal
Białko11,0 g12,1 g
Tłuszcz18,0 g19,8 g
Kwasy tłuszczowe nasycone21,0 g23,1 g
Węglowodany0,0 g0,0 g
Cukryb.d.b.d.
Błonnikb.d.b.d.
Sólb.d.b.d.

Ile białka ma krokiet z mięsem?

Krokiet z mięsem ma 12,1 g białka na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 24,2 g białka, a 3 sztuki dostarczają 36,3 g białka. W 100 g natomiast jest 11,0 g białka.

Krokiet z mięsem ile ma węglowodanów?

Krokiet z mięsem ma 0,0 g węglowodanów na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 0 g węglowodanów, a 3 sztuki dostarczają 0 g węgli. W 100g jest 0,0 g węglowodanów.

Krokiet z mięsem ile ma tłuszczu?

Krokiet z mięsem ma 19,8 g tłuszczu na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 39,6 g tłuszczu, a 3 sztuki dostarczają 59,4 g tłuszczy. W 100g jest 18,0 g tłuszczu.

Krokiet z mięsem ile ma cukru?

Krokiet z mięsem ma b.d. cukru na sztukę. Adekwatnie 2 sztuki mają b.d., a 3 sztuki dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Krokiet z mięsem wartości odżywcze

Krokiet z mięsem wartości odżywcze na sztukę: białko 12,1 g,tłuszcz 19,8 g, kwasy tłuszczowe nasycone 23,1 g, węglowodany 0,0 g, cukry b.d., błonnik b.d. oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze krokiet z mięsem uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii krokiet z mięsem oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Krokiet z mięsem witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma krokiet z mięsem? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma krokiet z mięsem, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma krokiet z mięsem.

Jakie właściwości ma krokiet z mięsem?

To, jakie właściwości ma krokiet z mięsem znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy krokiet z mięsem właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Krokiet z mięsem przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to krokiet z mięsem. Szukasz krokiet z mięsem przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane krokiet z mięsem ile kcal, krokiet z mięsem gluten, krokiet z mięsem cena, krokiet z mięsem skład, krokiet z mięsem IG (indeks glikemiczny), krokiet z mięsem makro, krokiet z mięsem witaminy, krokiet z mięsem a dieta, krokiet z mięsem czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Krokiet z mięsem ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma krokiet z mięsem w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Krokiet z mięsem ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma krokiet z mięsem.

✅ Krokiet z mięsem ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma krokiet z mięsem na sztukę i na 100g.

✅ Krokiet z mięsem ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma krokiet z mięsem na sztukę i na 100g.

✅ Krokiet z mięsem witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma krokiet z mięsem? Sprawdź.