Kołdun z mięsem

Ile waży kołdun z mięsem?

Kołdun z mięsem waży 10 g i ma 32 kcal. Proporcjonalnie 2 sztuki ważą 20 g, a 3 sztuki ważą 30 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży kołdun z mięsem, ile białka ma kołdun z mięsem i ile kalorii ma kołdun z mięsem, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma kołdun z mięsem?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma kołdun z mięsem, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio sztuka ma 32 kcal. W 100 g natomiast jest 324 kalorii. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 64 kcal, a 3 sztuki dostarczają 96 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

  100g sztuka
Energia (kcal) 324 kcal 32 kcal
Białko 10,0 g 1,0 g
Tłuszcz 20,5 g 2,1 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 26,5 g 2,7 g
Węglowodany 26,5 g 2,7 g
Cukry b.d. b.d.
Błonnik 1,3 g 0,1 g
Sól b.d. b.d.

Ile białka ma kołdun z mięsem?

Kołdun z mięsem ma 1,0 g białka na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 2 g białka, a 3 sztuki dostarczają 3 g białka. W 100 g natomiast jest 10,0 g białka.

Kołdun z mięsem ile ma węglowodanów?

Kołdun z mięsem ma 2,7 g węglowodanów na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 5,4 g węglowodanów, a 3 sztuki dostarczają 8,1 g węgli. W 100g jest 26,5 g węglowodanów.

Kołdun z mięsem ile ma tłuszczu?

Kołdun z mięsem ma 2,1 g tłuszczu na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 4,2 g tłuszczu, a 3 sztuki dostarczają 6,3 g tłuszczy. W 100g jest 20,5 g tłuszczu.

Kołdun z mięsem ile ma cukru?

Kołdun z mięsem ma b.d. cukru na sztukę. Adekwatnie 2 sztuki mają b.d., a 3 sztuki dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Kołdun z mięsem wartości odżywcze

Kołdun z mięsem wartości odżywcze na sztukę: białko 1,0 g,tłuszcz 2,1 g, kwasy tłuszczowe nasycone 2,7 g, węglowodany 2,7 g, cukry b.d., błonnik 0,1 g oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze kołdun z mięsem uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii kołdun z mięsem oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Kołdun z mięsem witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma kołdun z mięsem? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma kołdun z mięsem, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma kołdun z mięsem.

Jakie właściwości ma kołdun z mięsem?

To, jakie właściwości ma kołdun z mięsem znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy kołdun z mięsem właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Kołdun z mięsem przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to kołdun z mięsem. Szukasz kołdun z mięsem przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane kołdun z mięsem ile kcal, kołdun z mięsem gluten, kołdun z mięsem cena, kołdun z mięsem skład, kołdun z mięsem IG (indeks glikemiczny), kołdun z mięsem makro, kołdun z mięsem witaminy, kołdun z mięsem a dieta, kołdun z mięsem czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

✅ Kołdun z mięsem ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma kołdun z mięsem w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Kołdun z mięsem ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma kołdun z mięsem.

✅ Kołdun z mięsem ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma kołdun z mięsem na sztukę i na 100g.

✅ Kołdun z mięsem ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma kołdun z mięsem na sztukę i na 100g.

✅ Kołdun z mięsem witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma kołdun z mięsem? Sprawdź.