Kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką

Ile waży kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką?

Kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką waży 150 g i ma 471 kcal. Proporcjonalnie 2 porcje ważą 300 g, a 3 porcje ważą 450 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką, ile białka ma kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką i ile kalorii ma kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio porcja ma 471 kcal. W 100 g natomiast jest 314 kalorii. Proporcjonalnie 2 porcje mają 942 kcal, a 3 porcje dostarczają 1413 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

  100g porcja
Energia (kcal) 314 kcal 471 kcal
Białko 6,2 g 9,3 g
Tłuszcz 17,5 g 26,3 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 35,2 g 52,8 g
Węglowodany 3,3 g 5,0 g
Cukry b.d. b.d.
Błonnik b.d. b.d.
Sól b.d. b.d.

Ile białka ma kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką?

Kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką ma 9,3 g białka na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 18,6 g białka, a 3 porcje dostarczają 27,9 g białka. W 100 g natomiast jest 6,2 g białka.

Kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką ile ma węglowodanów?

Kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką ma 5,0 g węglowodanów na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 10 g węglowodanów, a 3 porcje dostarczają 15 g węgli. W 100g jest 3,3 g węglowodanów.

Kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką ile ma tłuszczu?

Kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką ma 26,3 g tłuszczu na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 52,6 g tłuszczu, a 3 porcje dostarczają 78,9 g tłuszczy. W 100g jest 17,5 g tłuszczu.

Kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką ile ma cukru?

Kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką ma b.d. cukru na porcję. Adekwatnie 2 porcje mają b.d., a 3 porcje dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką wartości odżywcze

Kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką wartości odżywcze na porcję: białko 9,3 g,tłuszcz 26,3 g, kwasy tłuszczowe nasycone 52,8 g, węglowodany 5,0 g, cukry b.d., błonnik b.d. oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką.

Jakie właściwości ma kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką?

To, jakie właściwości ma kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką. Szukasz kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką ile kcal, kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką gluten, kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką cena, kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką skład, kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką IG (indeks glikemiczny), kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką makro, kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką witaminy, kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką a dieta, kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

✅ Kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką.

✅ Kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką na porcję i na 100g.

✅ Kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką na porcję i na 100g.

✅ Kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma kawałek pełnoziarnistego ciasta z owocami i kruszonką? Sprawdź.