Jajecznica na maśle

Ile waży jajecznica na maśle?

Jajecznica na maśle waży 100 g i ma 216 kcal. Proporcjonalnie 2 porcje ważą 200 g, a 3 porcje ważą 300 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży jajecznica na maśle, ile białka ma jajecznica na maśle i ile kalorii ma jajecznica na maśle, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma jajecznica na maśle?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma jajecznica na maśle, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio porcja ma 216 kcal. W 100 g natomiast jest 216 kalorii. Proporcjonalnie 2 porcje mają 432 kcal, a 3 porcje dostarczają 648 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gporcja
Energia (kcal)216 kcal216 kcal
Białko12,7 g12,7 g
Tłuszcz18,0 g18,0 g
Kwasy tłuszczowe nasycone1,4 g1,4 g
Węglowodany0,2 g0,2 g
Cukryb.d.b.d.
Błonnikb.d.b.d.
Sólb.d.b.d.

Ile białka ma jajecznica na maśle?

Jajecznica na maśle ma 12,7 g białka na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 25,4 g białka, a 3 porcje dostarczają 38,1 g białka. W 100 g natomiast jest 12,7 g białka.

Jajecznica na maśle ile ma węglowodanów?

Jajecznica na maśle ma 0,2 g węglowodanów na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 0,4 g węglowodanów, a 3 porcje dostarczają 0,6 g węgli. W 100g jest 0,2 g węglowodanów.

Jajecznica na maśle ile ma tłuszczu?

Jajecznica na maśle ma 18,0 g tłuszczu na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 36 g tłuszczu, a 3 porcje dostarczają 54 g tłuszczy. W 100g jest 18,0 g tłuszczu.

Jajecznica na maśle ile ma cukru?

Jajecznica na maśle ma b.d. cukru na porcję. Adekwatnie 2 porcje mają b.d., a 3 porcje dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Jajecznica na maśle wartości odżywcze

Jajecznica na maśle wartości odżywcze na porcję: białko 12,7 g,tłuszcz 18,0 g, kwasy tłuszczowe nasycone 1,4 g, węglowodany 0,2 g, cukry b.d., błonnik b.d. oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze jajecznica na maśle uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii jajecznica na maśle oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Jajecznica na maśle witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma jajecznica na maśle? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma jajecznica na maśle, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma jajecznica na maśle.

Jakie właściwości ma jajecznica na maśle?

To, jakie właściwości ma jajecznica na maśle znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy jajecznica na maśle właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Jajecznica na maśle przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to jajecznica na maśle. Szukasz jajecznica na maśle przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane jajecznica na maśle ile kcal, jajecznica na maśle gluten, jajecznica na maśle cena, jajecznica na maśle skład, jajecznica na maśle IG (indeks glikemiczny), jajecznica na maśle makro, jajecznica na maśle witaminy, jajecznica na maśle a dieta, jajecznica na maśle czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Jajecznica na maśle ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma jajecznica na maśle w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Jajecznica na maśle ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma jajecznica na maśle.

✅ Jajecznica na maśle ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma jajecznica na maśle na porcję i na 100g.

✅ Jajecznica na maśle ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma jajecznica na maśle na porcję i na 100g.

✅ Jajecznica na maśle witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma jajecznica na maśle? Sprawdź.