Gofr z bitą śmietaną i owocami

Ile waży gofr z bitą śmietaną i owocami?

Gofr z bitą śmietaną i owocami waży 240 g i ma 324 kcal. Proporcjonalnie 2 porcje ważą 480 g, a 3 porcje ważą 720 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży gofr z bitą śmietaną i owocami, ile białka ma gofr z bitą śmietaną i owocami i ile kalorii ma gofr z bitą śmietaną i owocami, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma gofr z bitą śmietaną i owocami?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma gofr z bitą śmietaną i owocami, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio porcja ma 324 kcal. W 100 g natomiast jest 135 kalorii. Proporcjonalnie 2 porcje mają 648 kcal, a 3 porcje dostarczają 972 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gporcja
Energia (kcal)135 kcal324 kcal
Białko2,1 g5,0 g
Tłuszcz4,2 g10,1 g
Kwasy tłuszczowe nasycone22,9 g55,0 g
Węglowodany1,6 g3,8 g
Cukryb.d.b.d.
Błonnikb.d.b.d.
Sólb.d.b.d.

Ile białka ma gofr z bitą śmietaną i owocami?

Gofr z bitą śmietaną i owocami ma 5,0 g białka na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 10 g białka, a 3 porcje dostarczają 15 g białka. W 100 g natomiast jest 2,1 g białka.

Gofr z bitą śmietaną i owocami ile ma węglowodanów?

Gofr z bitą śmietaną i owocami ma 3,8 g węglowodanów na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 7,6 g węglowodanów, a 3 porcje dostarczają 11,4 g węgli. W 100g jest 1,6 g węglowodanów.

Gofr z bitą śmietaną i owocami ile ma tłuszczu?

Gofr z bitą śmietaną i owocami ma 10,1 g tłuszczu na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 20,2 g tłuszczu, a 3 porcje dostarczają 30,3 g tłuszczy. W 100g jest 4,2 g tłuszczu.

Gofr z bitą śmietaną i owocami ile ma cukru?

Gofr z bitą śmietaną i owocami ma b.d. cukru na porcję. Adekwatnie 2 porcje mają b.d., a 3 porcje dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Gofr z bitą śmietaną i owocami wartości odżywcze

Gofr z bitą śmietaną i owocami wartości odżywcze na porcję: białko 5,0 g,tłuszcz 10,1 g, kwasy tłuszczowe nasycone 55,0 g, węglowodany 3,8 g, cukry b.d., błonnik b.d. oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze gofr z bitą śmietaną i owocami uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii gofr z bitą śmietaną i owocami oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Gofr z bitą śmietaną i owocami witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma gofr z bitą śmietaną i owocami? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma gofr z bitą śmietaną i owocami, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma gofr z bitą śmietaną i owocami.

Jakie właściwości ma gofr z bitą śmietaną i owocami?

To, jakie właściwości ma gofr z bitą śmietaną i owocami znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy gofr z bitą śmietaną i owocami właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Gofr z bitą śmietaną i owocami przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to gofr z bitą śmietaną i owocami. Szukasz gofr z bitą śmietaną i owocami przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane gofr z bitą śmietaną i owocami ile kcal, gofr z bitą śmietaną i owocami gluten, gofr z bitą śmietaną i owocami cena, gofr z bitą śmietaną i owocami skład, gofr z bitą śmietaną i owocami IG (indeks glikemiczny), gofr z bitą śmietaną i owocami makro, gofr z bitą śmietaną i owocami witaminy, gofr z bitą śmietaną i owocami a dieta, gofr z bitą śmietaną i owocami czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Gofr z bitą śmietaną i owocami ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma gofr z bitą śmietaną i owocami w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Gofr z bitą śmietaną i owocami ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma gofr z bitą śmietaną i owocami.

✅ Gofr z bitą śmietaną i owocami ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma gofr z bitą śmietaną i owocami na porcję i na 100g.

✅ Gofr z bitą śmietaną i owocami ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma gofr z bitą śmietaną i owocami na porcję i na 100g.

✅ Gofr z bitą śmietaną i owocami witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma gofr z bitą śmietaną i owocami? Sprawdź.