Garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią

Ile waży garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią?

Garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią waży 15 g i ma 50 kcal. Proporcjonalnie 2 garście ważą 30 g, a 3 garście ważą 45 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią, ile białka ma garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią i ile kalorii ma garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio garść ma 50 kcal. W 100 g natomiast jest 334 kalorii. Proporcjonalnie 2 garście mają 100 kcal, a 3 garście dostarczają 150 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100ggarść
Energia (kcal)334 kcal50 kcal
Białkob.d.b.d.
Tłuszcz2,7 g0,4 g
Kwasy tłuszczowe nasycone0,9 g0,1 g
Węglowodany42,8 g6,4 g
Cukry1,6 g0,2 g
Błonnik20,6 g3,1 g
Sól2,9 g0,4 g

Ile białka ma garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią?

Garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią ma b.d. białka na garść. Proporcjonalnie 2 garście mają b.d. białka, a 3 garście dostarczają b.d. białka. W 100 g natomiast jest b.d. białka.

Garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią ile ma węglowodanów?

Garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią ma 6,4 g węglowodanów na garść. Proporcjonalnie 2 garście mają 12,8 g węglowodanów, a 3 garście dostarczają 19,2 g węgli. W 100g jest 42,8 g węglowodanów.

Garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią ile ma tłuszczu?

Garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią ma 0,4 g tłuszczu na garść. Proporcjonalnie 2 garście mają 0,8 g tłuszczu, a 3 garście dostarczają 1,2 g tłuszczy. W 100g jest 2,7 g tłuszczu.

Garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią ile ma cukru?

Garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią ma 0,2 g cukru na garść. Adekwatnie 2 garście mają 0,4 g, a 3 garście dostarczają 0,6 g cukrów. W 100g znajdziemy 1,6 g cukru.

Garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią wartości odżywcze

Garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią wartości odżywcze na garść: białko b.d.,tłuszcz 0,4 g, kwasy tłuszczowe nasycone 0,1 g, węglowodany 6,4 g, cukry 0,2 g, błonnik 3,1 g oraz sól 0,4 g. Wszystkie wartości odżywcze garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią.

Jakie właściwości ma garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią?

To, jakie właściwości ma garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią. Szukasz garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią ile kcal, garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią gluten, garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią cena, garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią skład, garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią IG (indeks glikemiczny), garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią makro, garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią witaminy, garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią a dieta, garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią.

✅ Garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią na garść i na 100g.

✅ Garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią na garść i na 100g.

✅ Garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma garść zielonego groszku suszonego z czosnkiem, jarmużem i bazylią? Sprawdź.