Garść plasterków pomidora z bazylią i oregano

Ile waży garść plasterków pomidora z bazylią i oregano?

Garść plasterków pomidora z bazylią i oregano waży 15 g i ma 48 kcal. Proporcjonalnie 2 garście ważą 30 g, a 3 garście ważą 45 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży garść plasterków pomidora z bazylią i oregano, ile białka ma garść plasterków pomidora z bazylią i oregano i ile kalorii ma garść plasterków pomidora z bazylią i oregano, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma garść plasterków pomidora z bazylią i oregano?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma garść plasterków pomidora z bazylią i oregano, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio garść ma 48 kcal. W 100 g natomiast jest 322 kalorii. Proporcjonalnie 2 garście mają 96 kcal, a 3 garście dostarczają 144 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100ggarść
Energia (kcal)322 kcal48 kcal
Białko15,2 g2,3 g
Tłuszcz3,1 g0,5 g
Kwasy tłuszczowe nasycone1,2 g0,2 g
Węglowodany45,8 g6,9 g
Cukry40,3 g6,0 g
Błonnik24,8 g3,7 g
Sól0,1 g0,0 g

Ile białka ma garść plasterków pomidora z bazylią i oregano?

Garść plasterków pomidora z bazylią i oregano ma 2,3 g białka na garść. Proporcjonalnie 2 garście mają 4,6 g białka, a 3 garście dostarczają 6,9 g białka. W 100 g natomiast jest 15,2 g białka.

Garść plasterków pomidora z bazylią i oregano ile ma węglowodanów?

Garść plasterków pomidora z bazylią i oregano ma 6,9 g węglowodanów na garść. Proporcjonalnie 2 garście mają 13,8 g węglowodanów, a 3 garście dostarczają 20,7 g węgli. W 100g jest 45,8 g węglowodanów.

Garść plasterków pomidora z bazylią i oregano ile ma tłuszczu?

Garść plasterków pomidora z bazylią i oregano ma 0,5 g tłuszczu na garść. Proporcjonalnie 2 garście mają 1 g tłuszczu, a 3 garście dostarczają 1,5 g tłuszczy. W 100g jest 3,1 g tłuszczu.

Garść plasterków pomidora z bazylią i oregano ile ma cukru?

Garść plasterków pomidora z bazylią i oregano ma 6,0 g cukru na garść. Adekwatnie 2 garście mają 12 g, a 3 garście dostarczają 18 g cukrów. W 100g znajdziemy 40,3 g cukru.

Garść plasterków pomidora z bazylią i oregano wartości odżywcze

Garść plasterków pomidora z bazylią i oregano wartości odżywcze na garść: białko 2,3 g,tłuszcz 0,5 g, kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g, węglowodany 6,9 g, cukry 6,0 g, błonnik 3,7 g oraz sól 0,0 g. Wszystkie wartości odżywcze garść plasterków pomidora z bazylią i oregano uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii garść plasterków pomidora z bazylią i oregano oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Garść plasterków pomidora z bazylią i oregano witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma garść plasterków pomidora z bazylią i oregano? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma garść plasterków pomidora z bazylią i oregano, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma garść plasterków pomidora z bazylią i oregano.

Jakie właściwości ma garść plasterków pomidora z bazylią i oregano?

To, jakie właściwości ma garść plasterków pomidora z bazylią i oregano znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy garść plasterków pomidora z bazylią i oregano właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Garść plasterków pomidora z bazylią i oregano przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to garść plasterków pomidora z bazylią i oregano. Szukasz garść plasterków pomidora z bazylią i oregano przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane garść plasterków pomidora z bazylią i oregano ile kcal, garść plasterków pomidora z bazylią i oregano gluten, garść plasterków pomidora z bazylią i oregano cena, garść plasterków pomidora z bazylią i oregano skład, garść plasterków pomidora z bazylią i oregano IG (indeks glikemiczny), garść plasterków pomidora z bazylią i oregano makro, garść plasterków pomidora z bazylią i oregano witaminy, garść plasterków pomidora z bazylią i oregano a dieta, garść plasterków pomidora z bazylią i oregano czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Garść plasterków pomidora z bazylią i oregano ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma garść plasterków pomidora z bazylią i oregano w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Garść plasterków pomidora z bazylią i oregano ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma garść plasterków pomidora z bazylią i oregano.

✅ Garść plasterków pomidora z bazylią i oregano ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma garść plasterków pomidora z bazylią i oregano na garść i na 100g.

✅ Garść plasterków pomidora z bazylią i oregano ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma garść plasterków pomidora z bazylią i oregano na garść i na 100g.

✅ Garść plasterków pomidora z bazylią i oregano witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma garść plasterków pomidora z bazylią i oregano? Sprawdź.