Garść chipsów z marchwi na ostro

Ile waży garść chipsów z marchwi na ostro?

Garść chipsów z marchwi na ostro waży 10 g i ma 35 kcal. Proporcjonalnie 2 garście ważą 20 g, a 3 garście ważą 30 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży garść chipsów z marchwi na ostro, ile białka ma garść chipsów z marchwi na ostro i ile kalorii ma garść chipsów z marchwi na ostro, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma garść chipsów z marchwi na ostro?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma garść chipsów z marchwi na ostro, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio garść ma 35 kcal. W 100 g natomiast jest 347 kalorii. Proporcjonalnie 2 garście mają 70 kcal, a 3 garście dostarczają 105 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100ggarść
Energia (kcal)347 kcal35 kcal
Białko5,5 g0,6 g
Tłuszcz1,1 g0,1 g
Kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g0,0 g
Węglowodany69,3 g6,9 g
Cukry55,1 g5,5 g
Błonnik18,8 g1,9 g
Sól1,2 g0,1 g

Ile białka ma garść chipsów z marchwi na ostro?

Garść chipsów z marchwi na ostro ma 0,6 g białka na garść. Proporcjonalnie 2 garście mają 1,2 g białka, a 3 garście dostarczają 1,8 g białka. W 100 g natomiast jest 5,5 g białka.

Garść chipsów z marchwi na ostro ile ma węglowodanów?

Garść chipsów z marchwi na ostro ma 6,9 g węglowodanów na garść. Proporcjonalnie 2 garście mają 13,8 g węglowodanów, a 3 garście dostarczają 20,7 g węgli. W 100g jest 69,3 g węglowodanów.

Garść chipsów z marchwi na ostro ile ma tłuszczu?

Garść chipsów z marchwi na ostro ma 0,1 g tłuszczu na garść. Proporcjonalnie 2 garście mają 0,2 g tłuszczu, a 3 garście dostarczają 0,3 g tłuszczy. W 100g jest 1,1 g tłuszczu.

Garść chipsów z marchwi na ostro ile ma cukru?

Garść chipsów z marchwi na ostro ma 5,5 g cukru na garść. Adekwatnie 2 garście mają 11 g, a 3 garście dostarczają 16,5 g cukrów. W 100g znajdziemy 55,1 g cukru.

Garść chipsów z marchwi na ostro wartości odżywcze

Garść chipsów z marchwi na ostro wartości odżywcze na garść: białko 0,6 g,tłuszcz 0,1 g, kwasy tłuszczowe nasycone 0,0 g, węglowodany 6,9 g, cukry 5,5 g, błonnik 1,9 g oraz sól 0,1 g. Wszystkie wartości odżywcze garść chipsów z marchwi na ostro uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii garść chipsów z marchwi na ostro oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Garść chipsów z marchwi na ostro witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma garść chipsów z marchwi na ostro? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma garść chipsów z marchwi na ostro, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma garść chipsów z marchwi na ostro.

Jakie właściwości ma garść chipsów z marchwi na ostro?

To, jakie właściwości ma garść chipsów z marchwi na ostro znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy garść chipsów z marchwi na ostro właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Garść chipsów z marchwi na ostro przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to garść chipsów z marchwi na ostro. Szukasz garść chipsów z marchwi na ostro przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane garść chipsów z marchwi na ostro ile kcal, garść chipsów z marchwi na ostro gluten, garść chipsów z marchwi na ostro cena, garść chipsów z marchwi na ostro skład, garść chipsów z marchwi na ostro IG (indeks glikemiczny), garść chipsów z marchwi na ostro makro, garść chipsów z marchwi na ostro witaminy, garść chipsów z marchwi na ostro a dieta, garść chipsów z marchwi na ostro czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Garść chipsów z marchwi na ostro ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma garść chipsów z marchwi na ostro w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Garść chipsów z marchwi na ostro ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma garść chipsów z marchwi na ostro.

✅ Garść chipsów z marchwi na ostro ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma garść chipsów z marchwi na ostro na garść i na 100g.

✅ Garść chipsów z marchwi na ostro ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma garść chipsów z marchwi na ostro na garść i na 100g.

✅ Garść chipsów z marchwi na ostro witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma garść chipsów z marchwi na ostro? Sprawdź.