Garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze

Ile waży garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze?

Garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze waży 20 g i ma 126 kcal. Proporcjonalnie 2 garście ważą 40 g, a 3 garście ważą 60 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze, ile białka ma garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze i ile kalorii ma garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio garść ma 126 kcal. W 100 g natomiast jest 632 kalorii. Proporcjonalnie 2 garście mają 252 kcal, a 3 garście dostarczają 378 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100ggarść
Energia (kcal)632 kcal126 kcal
Białko5,3 g1,1 g
Tłuszcz47,0 g9,4 g
Kwasy tłuszczowe nasycone4,3 g0,9 g
Węglowodany46,0 g9,2 g
Cukryb.d.b.d.
Błonnik2,1 g0,4 g
Sólb.d.b.d.

Ile białka ma garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze?

Garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze ma 1,1 g białka na garść. Proporcjonalnie 2 garście mają 2,2 g białka, a 3 garście dostarczają 3,3 g białka. W 100 g natomiast jest 5,3 g białka.

Garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze ile ma węglowodanów?

Garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze ma 9,2 g węglowodanów na garść. Proporcjonalnie 2 garście mają 18,4 g węglowodanów, a 3 garście dostarczają 27,6 g węgli. W 100g jest 46,0 g węglowodanów.

Garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze ile ma tłuszczu?

Garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze ma 9,4 g tłuszczu na garść. Proporcjonalnie 2 garście mają 18,8 g tłuszczu, a 3 garście dostarczają 28,2 g tłuszczy. W 100g jest 47,0 g tłuszczu.

Garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze ile ma cukru?

Garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze ma b.d. cukru na garść. Adekwatnie 2 garście mają b.d., a 3 garście dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze wartości odżywcze

Garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze wartości odżywcze na garść: białko 1,1 g,tłuszcz 9,4 g, kwasy tłuszczowe nasycone 0,9 g, węglowodany 9,2 g, cukry b.d., błonnik 0,4 g oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze.

Jakie właściwości ma garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze?

To, jakie właściwości ma garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze. Szukasz garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze ile kcal, garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze gluten, garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze cena, garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze skład, garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze IG (indeks glikemiczny), garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze makro, garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze witaminy, garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze a dieta, garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze.

✅ Garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze na garść i na 100g.

✅ Garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze na garść i na 100g.

✅ Garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma garść chipsów z alg morskich prażone w tempurze? Sprawdź.