Filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno

Ile waży filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno?

Filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno waży 75 g i ma 221 kcal. Proporcjonalnie 2 porcje ważą 150 g, a 3 porcje ważą 225 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno, ile białka ma filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno i ile kalorii ma filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio porcja ma 221 kcal. W 100 g natomiast jest 294 kalorii. Proporcjonalnie 2 porcje mają 442 kcal, a 3 porcje dostarczają 663 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gporcja
Energia (kcal)294 kcal221 kcal
Białko15,0 g11,3 g
Tłuszcz26,0 g19,5 g
Kwasy tłuszczowe nasycone5,7 g4,3 g
Węglowodany0,0 g0,0 g
Cukry0,0 g0,0 g
Błonnikb.d.b.d.
Sól0,3 g0,2 g

Ile białka ma filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno?

Filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno ma 11,3 g białka na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 22,6 g białka, a 3 porcje dostarczają 33,9 g białka. W 100 g natomiast jest 15,0 g białka.

Filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno ile ma węglowodanów?

Filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno ma 0,0 g węglowodanów na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 0 g węglowodanów, a 3 porcje dostarczają 0 g węgli. W 100g jest 0,0 g węglowodanów.

Filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno ile ma tłuszczu?

Filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno ma 19,5 g tłuszczu na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 39 g tłuszczu, a 3 porcje dostarczają 58,5 g tłuszczy. W 100g jest 26,0 g tłuszczu.

Filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno ile ma cukru?

Filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno ma 0,0 g cukru na porcję. Adekwatnie 2 porcje mają 0 g, a 3 porcje dostarczają 0 g cukrów. W 100g znajdziemy 0,0 g cukru.

Filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno wartości odżywcze

Filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno wartości odżywcze na porcję: białko 11,3 g,tłuszcz 19,5 g, kwasy tłuszczowe nasycone 4,3 g, węglowodany 0,0 g, cukry 0,0 g, błonnik b.d. oraz sól 0,2 g. Wszystkie wartości odżywcze filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno.

Jakie właściwości ma filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno?

To, jakie właściwości ma filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno. Szukasz filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno ile kcal, filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno gluten, filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno cena, filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno skład, filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno IG (indeks glikemiczny), filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno makro, filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno witaminy, filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno a dieta, filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno.

✅ Filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno na porcję i na 100g.

✅ Filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno na porcję i na 100g.

✅ Filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma filety z makreli w wodzie z papryczką jalapeno? Sprawdź.