Filet z sandacza

Ile waży filet z sandacza?

Filet z sandacza waży 230 g i ma 209 kcal. Proporcjonalnie 2 sztuki ważą 460 g, a 3 sztuki ważą 690 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży filet z sandacza, ile białka ma filet z sandacza i ile kalorii ma filet z sandacza, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma filet z sandacza?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma filet z sandacza, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio sztuka ma 209 kcal. W 100 g natomiast jest 91 kalorii. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 418 kcal, a 3 sztuki dostarczają 627 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gsztuka
Energia (kcal)91 kcal209 kcal
Białko19,4 g44,6 g
Tłuszcz0,9 g2,1 g
Kwasy tłuszczowe nasycone0,0 g0,0 g
Węglowodany0,0 g0,0 g
Cukryb.d.b.d.
Błonnikb.d.b.d.
Sólb.d.b.d.

Ile białka ma filet z sandacza?

Filet z sandacza ma 44,6 g białka na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 89,2 g białka, a 3 sztuki dostarczają 133,8 g białka. W 100 g natomiast jest 19,4 g białka.

Filet z sandacza ile ma węglowodanów?

Filet z sandacza ma 0,0 g węglowodanów na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 0 g węglowodanów, a 3 sztuki dostarczają 0 g węgli. W 100g jest 0,0 g węglowodanów.

Filet z sandacza ile ma tłuszczu?

Filet z sandacza ma 2,1 g tłuszczu na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 4,2 g tłuszczu, a 3 sztuki dostarczają 6,3 g tłuszczy. W 100g jest 0,9 g tłuszczu.

Filet z sandacza ile ma cukru?

Filet z sandacza ma b.d. cukru na sztukę. Adekwatnie 2 sztuki mają b.d., a 3 sztuki dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Filet z sandacza wartości odżywcze

Filet z sandacza wartości odżywcze na sztukę: białko 44,6 g,tłuszcz 2,1 g, kwasy tłuszczowe nasycone 0,0 g, węglowodany 0,0 g, cukry b.d., błonnik b.d. oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze filet z sandacza uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii filet z sandacza oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Filet z sandacza witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma filet z sandacza? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma filet z sandacza, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma filet z sandacza.

Jakie właściwości ma filet z sandacza?

To, jakie właściwości ma filet z sandacza znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy filet z sandacza właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Filet z sandacza przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to filet z sandacza. Szukasz filet z sandacza przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane filet z sandacza ile kcal, filet z sandacza gluten, filet z sandacza cena, filet z sandacza skład, filet z sandacza IG (indeks glikemiczny), filet z sandacza makro, filet z sandacza witaminy, filet z sandacza a dieta, filet z sandacza czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Filet z sandacza ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma filet z sandacza w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Filet z sandacza ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma filet z sandacza.

✅ Filet z sandacza ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma filet z sandacza na sztukę i na 100g.

✅ Filet z sandacza ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma filet z sandacza na sztukę i na 100g.

✅ Filet z sandacza witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma filet z sandacza? Sprawdź.