Filet z piersi kurczaka w panierce

Ile waży filet z piersi kurczaka w panierce?

Filet z piersi kurczaka w panierce waży 240 g i ma 643 kcal. Proporcjonalnie 2 sztuki ważą 480 g, a 3 sztuki ważą 720 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży filet z piersi kurczaka w panierce, ile białka ma filet z piersi kurczaka w panierce i ile kalorii ma filet z piersi kurczaka w panierce, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma filet z piersi kurczaka w panierce?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma filet z piersi kurczaka w panierce, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio sztuka ma 643 kcal. W 100 g natomiast jest 268 kalorii. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 1286 kcal, a 3 sztuki dostarczają 1929 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

  100g sztuka
Energia (kcal) 268 kcal 643 kcal
Białko 20,9 g 50,2 g
Tłuszcz 19,2 g 46,1 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 6,9 g 16,6 g
Węglowodany 3,6 g 8,6 g
Cukry b.d. b.d.
Błonnik b.d. b.d.
Sól b.d. b.d.

Ile białka ma filet z piersi kurczaka w panierce?

Filet z piersi kurczaka w panierce ma 50,2 g białka na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 100,4 g białka, a 3 sztuki dostarczają 150,6 g białka. W 100 g natomiast jest 20,9 g białka.

Filet z piersi kurczaka w panierce ile ma węglowodanów?

Filet z piersi kurczaka w panierce ma 8,6 g węglowodanów na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 17,2 g węglowodanów, a 3 sztuki dostarczają 25,8 g węgli. W 100g jest 3,6 g węglowodanów.

Filet z piersi kurczaka w panierce ile ma tłuszczu?

Filet z piersi kurczaka w panierce ma 46,1 g tłuszczu na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 92,2 g tłuszczu, a 3 sztuki dostarczają 138,3 g tłuszczy. W 100g jest 19,2 g tłuszczu.

Filet z piersi kurczaka w panierce ile ma cukru?

Filet z piersi kurczaka w panierce ma b.d. cukru na sztukę. Adekwatnie 2 sztuki mają b.d., a 3 sztuki dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Filet z piersi kurczaka w panierce wartości odżywcze

Filet z piersi kurczaka w panierce wartości odżywcze na sztukę: białko 50,2 g,tłuszcz 46,1 g, kwasy tłuszczowe nasycone 16,6 g, węglowodany 8,6 g, cukry b.d., błonnik b.d. oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze filet z piersi kurczaka w panierce uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii filet z piersi kurczaka w panierce oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Filet z piersi kurczaka w panierce witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma filet z piersi kurczaka w panierce? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma filet z piersi kurczaka w panierce, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma filet z piersi kurczaka w panierce.

Jakie właściwości ma filet z piersi kurczaka w panierce?

To, jakie właściwości ma filet z piersi kurczaka w panierce znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy filet z piersi kurczaka w panierce właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Filet z piersi kurczaka w panierce przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to filet z piersi kurczaka w panierce. Szukasz filet z piersi kurczaka w panierce przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane filet z piersi kurczaka w panierce ile kcal, filet z piersi kurczaka w panierce gluten, filet z piersi kurczaka w panierce cena, filet z piersi kurczaka w panierce skład, filet z piersi kurczaka w panierce IG (indeks glikemiczny), filet z piersi kurczaka w panierce makro, filet z piersi kurczaka w panierce witaminy, filet z piersi kurczaka w panierce a dieta, filet z piersi kurczaka w panierce czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

✅ Filet z piersi kurczaka w panierce ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma filet z piersi kurczaka w panierce w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Filet z piersi kurczaka w panierce ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma filet z piersi kurczaka w panierce.

✅ Filet z piersi kurczaka w panierce ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma filet z piersi kurczaka w panierce na sztukę i na 100g.

✅ Filet z piersi kurczaka w panierce ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma filet z piersi kurczaka w panierce na sztukę i na 100g.

✅ Filet z piersi kurczaka w panierce witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma filet z piersi kurczaka w panierce? Sprawdź.