Drożdżówka z makiem

Ile waży drożdżówka z makiem?

Drożdżówka z makiem waży 100 g i ma 325 kcal. Proporcjonalnie 2 sztuki ważą 200 g, a 3 sztuki ważą 300 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży drożdżówka z makiem, ile białka ma drożdżówka z makiem i ile kalorii ma drożdżówka z makiem, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma drożdżówka z makiem?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma drożdżówka z makiem, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio sztuka ma 325 kcal. W 100 g natomiast jest 325 kalorii. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 650 kcal, a 3 sztuki dostarczają 975 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gsztuka
Energia (kcal)325 kcal325 kcal
Białko8,7 g8,7 g
Tłuszcz9,8 g9,8 g
Kwasy tłuszczowe nasycone50,5 g50,5 g
Węglowodany2,9 g2,9 g
Cukryb.d.b.d.
Błonnikb.d.b.d.
Sólb.d.b.d.

Ile białka ma drożdżówka z makiem?

Drożdżówka z makiem ma 8,7 g białka na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 17,4 g białka, a 3 sztuki dostarczają 26,1 g białka. W 100 g natomiast jest 8,7 g białka.

Drożdżówka z makiem ile ma węglowodanów?

Drożdżówka z makiem ma 2,9 g węglowodanów na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 5,8 g węglowodanów, a 3 sztuki dostarczają 8,7 g węgli. W 100g jest 2,9 g węglowodanów.

Drożdżówka z makiem ile ma tłuszczu?

Drożdżówka z makiem ma 9,8 g tłuszczu na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 19,6 g tłuszczu, a 3 sztuki dostarczają 29,4 g tłuszczy. W 100g jest 9,8 g tłuszczu.

Drożdżówka z makiem ile ma cukru?

Drożdżówka z makiem ma b.d. cukru na sztukę. Adekwatnie 2 sztuki mają b.d., a 3 sztuki dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Drożdżówka z makiem wartości odżywcze

Drożdżówka z makiem wartości odżywcze na sztukę: białko 8,7 g,tłuszcz 9,8 g, kwasy tłuszczowe nasycone 50,5 g, węglowodany 2,9 g, cukry b.d., błonnik b.d. oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze drożdżówka z makiem uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii drożdżówka z makiem oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Drożdżówka z makiem witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma drożdżówka z makiem? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma drożdżówka z makiem, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma drożdżówka z makiem.

Jakie właściwości ma drożdżówka z makiem?

To, jakie właściwości ma drożdżówka z makiem znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy drożdżówka z makiem właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Drożdżówka z makiem przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to drożdżówka z makiem. Szukasz drożdżówka z makiem przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane drożdżówka z makiem ile kcal, drożdżówka z makiem gluten, drożdżówka z makiem cena, drożdżówka z makiem skład, drożdżówka z makiem IG (indeks glikemiczny), drożdżówka z makiem makro, drożdżówka z makiem witaminy, drożdżówka z makiem a dieta, drożdżówka z makiem czy tuczy.

  1. Chyba każdy zgodzi z tym ze jedząc drożdżówkę z makiem trudno spodziewać się, że będzie ona elementem diety. Jak widać w tabeli wartości odżywczych ilość białka jest mniejsza od ilości tłuszczu a ilość kcal to wystarcza, aby zaspokoić głód na przynajmniej 2 godziny. Chyba każdy się ze mną zgodzi, że to, ile waży drożdżówka zależy od tego z jakim jest nadzieniem, moim zdaniem drożdżówka z makiem jest i tak zdrowsza od tej z dżemem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Drożdżówka z makiem ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma drożdżówka z makiem w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Drożdżówka z makiem ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma drożdżówka z makiem.

✅ Drożdżówka z makiem ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma drożdżówka z makiem na sztukę i na 100g.

✅ Drożdżówka z makiem ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma drożdżówka z makiem na sztukę i na 100g.

✅ Drożdżówka z makiem witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma drożdżówka z makiem? Sprawdź.