Baton błonnikowy z orzechami i żurawiną

Ile waży baton błonnikowy z orzechami i żurawiną?

Baton błonnikowy z orzechami i żurawiną waży 43 g i ma 140 kcal. Proporcjonalnie 2 sztuki ważą 86 g, a 3 sztuki ważą 129 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży baton błonnikowy z orzechami i żurawiną, ile białka ma baton błonnikowy z orzechami i żurawiną i ile kalorii ma baton błonnikowy z orzechami i żurawiną, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma baton błonnikowy z orzechami i żurawiną?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma baton błonnikowy z orzechami i żurawiną, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio sztuka ma 140 kcal. W 100 g natomiast jest 326 kalorii. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 280 kcal, a 3 sztuki dostarczają 420 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gsztuka
Energia (kcal)326 kcal140 kcal
Białko7,0 g3,0 g
Tłuszcz14,0 g6,0 g
Kwasy tłuszczowe nasycone62,8 g27,0 g
Węglowodany28,0 g12,0 g
Cukryb.d.b.d.
Błonnikb.d.b.d.
Sólb.d.b.d.

Ile białka ma baton błonnikowy z orzechami i żurawiną?

Baton błonnikowy z orzechami i żurawiną ma 3,0 g białka na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 6 g białka, a 3 sztuki dostarczają 9 g białka. W 100 g natomiast jest 7,0 g białka.

Baton błonnikowy z orzechami i żurawiną ile ma węglowodanów?

Baton błonnikowy z orzechami i żurawiną ma 12,0 g węglowodanów na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 24 g węglowodanów, a 3 sztuki dostarczają 36 g węgli. W 100g jest 28,0 g węglowodanów.

Baton błonnikowy z orzechami i żurawiną ile ma tłuszczu?

Baton błonnikowy z orzechami i żurawiną ma 6,0 g tłuszczu na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 12 g tłuszczu, a 3 sztuki dostarczają 18 g tłuszczy. W 100g jest 14,0 g tłuszczu.

Baton błonnikowy z orzechami i żurawiną ile ma cukru?

Baton błonnikowy z orzechami i żurawiną ma b.d. cukru na sztukę. Adekwatnie 2 sztuki mają b.d., a 3 sztuki dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Baton błonnikowy z orzechami i żurawiną wartości odżywcze

Baton błonnikowy z orzechami i żurawiną wartości odżywcze na sztukę: białko 3,0 g,tłuszcz 6,0 g, kwasy tłuszczowe nasycone 27,0 g, węglowodany 12,0 g, cukry b.d., błonnik b.d. oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze baton błonnikowy z orzechami i żurawiną uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii baton błonnikowy z orzechami i żurawiną oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Baton błonnikowy z orzechami i żurawiną witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma baton błonnikowy z orzechami i żurawiną? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma baton błonnikowy z orzechami i żurawiną, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma baton błonnikowy z orzechami i żurawiną.

Jakie właściwości ma baton błonnikowy z orzechami i żurawiną?

To, jakie właściwości ma baton błonnikowy z orzechami i żurawiną znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy baton błonnikowy z orzechami i żurawiną właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Baton błonnikowy z orzechami i żurawiną przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to baton błonnikowy z orzechami i żurawiną. Szukasz baton błonnikowy z orzechami i żurawiną przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane baton błonnikowy z orzechami i żurawiną ile kcal, baton błonnikowy z orzechami i żurawiną gluten, baton błonnikowy z orzechami i żurawiną cena, baton błonnikowy z orzechami i żurawiną skład, baton błonnikowy z orzechami i żurawiną IG (indeks glikemiczny), baton błonnikowy z orzechami i żurawiną makro, baton błonnikowy z orzechami i żurawiną witaminy, baton błonnikowy z orzechami i żurawiną a dieta, baton błonnikowy z orzechami i żurawiną czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ Baton błonnikowy z orzechami i żurawiną ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma baton błonnikowy z orzechami i żurawiną w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Baton błonnikowy z orzechami i żurawiną ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma baton błonnikowy z orzechami i żurawiną.

✅ Baton błonnikowy z orzechami i żurawiną ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma baton błonnikowy z orzechami i żurawiną na sztukę i na 100g.

✅ Baton błonnikowy z orzechami i żurawiną ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma baton błonnikowy z orzechami i żurawiną na sztukę i na 100g.

✅ Baton błonnikowy z orzechami i żurawiną witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma baton błonnikowy z orzechami i żurawiną? Sprawdź.