Bałwanek z białej i gorzkiej czekolady

Ile waży bałwanek z białej i gorzkiej czekolady?

Bałwanek z białej i gorzkiej czekolady waży 70 g i ma 372 kcal. Proporcjonalnie 2 sztuki ważą 140 g, a 3 sztuki ważą 210 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży bałwanek z białej i gorzkiej czekolady, ile białka ma bałwanek z białej i gorzkiej czekolady i ile kalorii ma bałwanek z białej i gorzkiej czekolady, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma bałwanek z białej i gorzkiej czekolady?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma bałwanek z białej i gorzkiej czekolady, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio sztuka ma 372 kcal. W 100 g natomiast jest 532 kalorii. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 744 kcal, a 3 sztuki dostarczają 1116 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

  100g sztuka
Energia (kcal) 532 kcal 372 kcal
Białko 6,2 g 4,3 g
Tłuszcz 31,2 g 21,8 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 56,8 g 39,8 g
Węglowodany 1,0 g 0,7 g
Cukry b.d. b.d.
Błonnik b.d. b.d.
Sól b.d. b.d.

Ile białka ma bałwanek z białej i gorzkiej czekolady?

Bałwanek z białej i gorzkiej czekolady ma 4,3 g białka na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 8,6 g białka, a 3 sztuki dostarczają 12,9 g białka. W 100 g natomiast jest 6,2 g białka.

Bałwanek z białej i gorzkiej czekolady ile ma węglowodanów?

Bałwanek z białej i gorzkiej czekolady ma 0,7 g węglowodanów na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 1,4 g węglowodanów, a 3 sztuki dostarczają 2,1 g węgli. W 100g jest 1,0 g węglowodanów.

Bałwanek z białej i gorzkiej czekolady ile ma tłuszczu?

Bałwanek z białej i gorzkiej czekolady ma 21,8 g tłuszczu na sztukę. Proporcjonalnie 2 sztuki mają 43,6 g tłuszczu, a 3 sztuki dostarczają 65,4 g tłuszczy. W 100g jest 31,2 g tłuszczu.

Bałwanek z białej i gorzkiej czekolady ile ma cukru?

Bałwanek z białej i gorzkiej czekolady ma b.d. cukru na sztukę. Adekwatnie 2 sztuki mają b.d., a 3 sztuki dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

Bałwanek z białej i gorzkiej czekolady wartości odżywcze

Bałwanek z białej i gorzkiej czekolady wartości odżywcze na sztukę: białko 4,3 g,tłuszcz 21,8 g, kwasy tłuszczowe nasycone 39,8 g, węglowodany 0,7 g, cukry b.d., błonnik b.d. oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze bałwanek z białej i gorzkiej czekolady uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii bałwanek z białej i gorzkiej czekolady oraz jaki ma indeks glikemiczny.

Bałwanek z białej i gorzkiej czekolady witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma bałwanek z białej i gorzkiej czekolady? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma bałwanek z białej i gorzkiej czekolady, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma bałwanek z białej i gorzkiej czekolady.

Jakie właściwości ma bałwanek z białej i gorzkiej czekolady?

To, jakie właściwości ma bałwanek z białej i gorzkiej czekolady znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy bałwanek z białej i gorzkiej czekolady właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

Bałwanek z białej i gorzkiej czekolady przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to bałwanek z białej i gorzkiej czekolady. Szukasz bałwanek z białej i gorzkiej czekolady przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane bałwanek z białej i gorzkiej czekolady ile kcal, bałwanek z białej i gorzkiej czekolady gluten, bałwanek z białej i gorzkiej czekolady cena, bałwanek z białej i gorzkiej czekolady skład, bałwanek z białej i gorzkiej czekolady IG (indeks glikemiczny), bałwanek z białej i gorzkiej czekolady makro, bałwanek z białej i gorzkiej czekolady witaminy, bałwanek z białej i gorzkiej czekolady a dieta, bałwanek z białej i gorzkiej czekolady czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

✅ Bałwanek z białej i gorzkiej czekolady ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma bałwanek z białej i gorzkiej czekolady w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ Bałwanek z białej i gorzkiej czekolady ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma bałwanek z białej i gorzkiej czekolady.

✅ Bałwanek z białej i gorzkiej czekolady ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma bałwanek z białej i gorzkiej czekolady na sztukę i na 100g.

✅ Bałwanek z białej i gorzkiej czekolady ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma bałwanek z białej i gorzkiej czekolady na sztukę i na 100g.

✅ Bałwanek z białej i gorzkiej czekolady witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma bałwanek z białej i gorzkiej czekolady? Sprawdź.