5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami

Ile waży 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami?

5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami waży 150 g i ma 371 kcal. Proporcjonalnie 2 porcje ważą 300 g, a 3 porcje ważą 450 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami, ile białka ma 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami i ile kalorii ma 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio porcja ma 371 kcal. W 100 g natomiast jest 247 kalorii. Proporcjonalnie 2 porcje mają 742 kcal, a 3 porcje dostarczają 1113 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gporcja
Energia (kcal)247 kcal371 kcal
Białko7,4 g11,1 g
Tłuszcz10,9 g16,4 g
Kwasy tłuszczowe nasycone30,6 g45,9 g
Węglowodany30,6 g45,9 g
Cukryb.d.b.d.
Błonnik4,3 g6,5 g
Sólb.d.b.d.

Ile białka ma 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami?

5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami ma 11,1 g białka na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 22,2 g białka, a 3 porcje dostarczają 33,3 g białka. W 100 g natomiast jest 7,4 g białka.

5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami ile ma węglowodanów?

5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami ma 45,9 g węglowodanów na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 91,8 g węglowodanów, a 3 porcje dostarczają 137,7 g węgli. W 100g jest 30,6 g węglowodanów.

5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami ile ma tłuszczu?

5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami ma 16,4 g tłuszczu na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 32,8 g tłuszczu, a 3 porcje dostarczają 49,2 g tłuszczy. W 100g jest 10,9 g tłuszczu.

5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami ile ma cukru?

5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami ma b.d. cukru na porcję. Adekwatnie 2 porcje mają b.d., a 3 porcje dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami wartości odżywcze

5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami wartości odżywcze na porcję: białko 11,1 g,tłuszcz 16,4 g, kwasy tłuszczowe nasycone 45,9 g, węglowodany 45,9 g, cukry b.d., błonnik 6,5 g oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami oraz jaki ma indeks glikemiczny.

5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami.

Jakie właściwości ma 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami?

To, jakie właściwości ma 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami. Szukasz 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami ile kcal, 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami gluten, 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami cena, 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami skład, 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami IG (indeks glikemiczny), 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami makro, 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami witaminy, 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami a dieta, 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami.

✅ 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami na porcję i na 100g.

✅ 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami na porcję i na 100g.

✅ 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma 5 pasztecików pełnoziarnistych z kapustą i kurkami? Sprawdź.