5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi

Ile waży 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi?

5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi waży 20 g i ma 99 kcal. Proporcjonalnie 2 porcje ważą 40 g, a 3 porcje ważą 60 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi, ile białka ma 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi i ile kalorii ma 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio porcja ma 99 kcal. W 100 g natomiast jest 494 kalorii. Proporcjonalnie 2 porcje mają 198 kcal, a 3 porcje dostarczają 297 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gporcja
Energia (kcal)494 kcal99 kcal
Białko6,5 g1,3 g
Tłuszcz28,0 g5,6 g
Kwasy tłuszczowe nasycone20,0 g4,0 g
Węglowodany47,0 g9,4 g
Cukry28,0 g5,6 g
Błonnik16,0 g3,2 g
Sól0,0 g0,0 g

Ile białka ma 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi?

5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi ma 1,3 g białka na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 2,6 g białka, a 3 porcje dostarczają 3,9 g białka. W 100 g natomiast jest 6,5 g białka.

5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi ile ma węglowodanów?

5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi ma 9,4 g węglowodanów na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 18,8 g węglowodanów, a 3 porcje dostarczają 28,2 g węgli. W 100g jest 47,0 g węglowodanów.

5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi ile ma tłuszczu?

5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi ma 5,6 g tłuszczu na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 11,2 g tłuszczu, a 3 porcje dostarczają 16,8 g tłuszczy. W 100g jest 28,0 g tłuszczu.

5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi ile ma cukru?

5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi ma 5,6 g cukru na porcję. Adekwatnie 2 porcje mają 11,2 g, a 3 porcje dostarczają 16,8 g cukrów. W 100g znajdziemy 28,0 g cukru.

5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi wartości odżywcze

5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi wartości odżywcze na porcję: białko 1,3 g,tłuszcz 5,6 g, kwasy tłuszczowe nasycone 4,0 g, węglowodany 9,4 g, cukry 5,6 g, błonnik 3,2 g oraz sól 0,0 g. Wszystkie wartości odżywcze 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi oraz jaki ma indeks glikemiczny.

5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi.

Jakie właściwości ma 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi?

To, jakie właściwości ma 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi. Szukasz 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi ile kcal, 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi gluten, 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi cena, 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi skład, 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi IG (indeks glikemiczny), 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi makro, 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi witaminy, 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi a dieta, 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi.

✅ 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi na porcję i na 100g.

✅ 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi na porcję i na 100g.

✅ 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma 5 kulek kokosowych z komosą i przyprawami orientalnymi? Sprawdź.