5 galaretek o smaku owocowym w cukrze

Ile waży 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze?

5 galaretek o smaku owocowym w cukrze waży 75 g i ma 243 kcal. Proporcjonalnie 2 porcje ważą 150 g, a 3 porcje ważą 225 g. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile waży 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze, ile białka ma 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze i ile kalorii ma 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze, sprawdź wartości odżywcze poniżej w tabeli.

Ile kcal ma 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze?

Odpowiadając na pytanie, ile kalorii ma 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze, warto sprawdzić tabelę wartości odżywczych. Średnio porcja ma 243 kcal. W 100 g natomiast jest 324 kalorii. Proporcjonalnie 2 porcje mają 486 kcal, a 3 porcje dostarczają 729 kalorii.

Tabela wartości odżywczych

 100gporcja
Energia (kcal)324 kcal243 kcal
Białko0,2 g0,2 g
Tłuszcz0,0 g0,0 g
Kwasy tłuszczowe nasycone80,8 g60,6 g
Węglowodany80,8 g60,6 g
Cukryb.d.b.d.
Błonnik0,0 g0,0 g
Sólb.d.b.d.

Ile białka ma 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze?

5 galaretek o smaku owocowym w cukrze ma 0,2 g białka na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 0,4 g białka, a 3 porcje dostarczają 0,6 g białka. W 100 g natomiast jest 0,2 g białka.

5 galaretek o smaku owocowym w cukrze ile ma węglowodanów?

5 galaretek o smaku owocowym w cukrze ma 60,6 g węglowodanów na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 121,2 g węglowodanów, a 3 porcje dostarczają 181,8 g węgli. W 100g jest 80,8 g węglowodanów.

5 galaretek o smaku owocowym w cukrze ile ma tłuszczu?

5 galaretek o smaku owocowym w cukrze ma 0,0 g tłuszczu na porcję. Proporcjonalnie 2 porcje mają 0 g tłuszczu, a 3 porcje dostarczają 0 g tłuszczy. W 100g jest 0,0 g tłuszczu.

5 galaretek o smaku owocowym w cukrze ile ma cukru?

5 galaretek o smaku owocowym w cukrze ma b.d. cukru na porcję. Adekwatnie 2 porcje mają b.d., a 3 porcje dostarczają b.d. cukrów. W 100g znajdziemy b.d. cukru.

5 galaretek o smaku owocowym w cukrze wartości odżywcze

5 galaretek o smaku owocowym w cukrze wartości odżywcze na porcję: białko 0,2 g,tłuszcz 0,0 g, kwasy tłuszczowe nasycone 60,6 g, węglowodany 60,6 g, cukry b.d., błonnik 0,0 g oraz sól b.d.. Wszystkie wartości odżywcze 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze uwzględnione są w tabeli składników odżywczych. Znajdziesz tam też witaminy, minerały i ile ma kalorii 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze oraz jaki ma indeks glikemiczny.

5 galaretek o smaku owocowym w cukrze witaminy i minerały

Chcesz wiedzieć jakie witaminy ma 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze? Sprawdź podsumowanie witamin i minerałów powyżej. Zobacz jakie właściwości lecznicze ma 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze, jakie są zalety zdrowotne i jakie jeszcze właściwości ma 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze.

Jakie właściwości ma 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze?

To, jakie właściwości ma 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze znajdziesz w naszym podsumowaniu. Zobacz, czy 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze właściwości zdrowotne i lecznicze posiada, czy też nie.

5 galaretek o smaku owocowym w cukrze przepisy kulinarne

W sieci można znaleźć liczne przepisy kulinarne, gdzie jeden ze składników to 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze. Szukasz 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze przepisy kulinarne? Sprawdź naszą stronę kulinarną.Ostatnio szukane 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze ile kcal, 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze gluten, 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze cena, 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze skład, 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze IG (indeks glikemiczny), 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze makro, 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze witaminy, 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze a dieta, 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze czy tuczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

✅ 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze ile kcal?

Sprawdź, ile kcal ma 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze w naszej tabeli wartości odżywczych.

✅ 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze ile białka?

Na stronie znajdziesz informacje, ile białka ma 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze.

✅ 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze ile tłuszczu?

Zobacz, ile tłuszczu ma 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze na porcję i na 100g.

✅ 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze ile cukru?

Sprawdź, ile cukru ma 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze na porcję i na 100g.

✅ 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze witaminy i właściwości

Jakie właściwości i witaminy ma 5 galaretek o smaku owocowym w cukrze? Sprawdź.